Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Inferno Inferno Catherine Doyle

Tak tomu říkám pořádný zvrat.Luka a Nicoli,no, začíná to být hodně zajímavé.Moc hezky se to čte

17.06.2024 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Opravdu jsem čekala něco jiného,ale příběh mě moc překvapil.No, nečekala jsem, že to bude tak skvělý

17.06.2024 5 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Ach jo....tohle bylo tak nádherný,že nemám slov.No a právě z takovýchto příběhů si sedám na zadek a zmůžu se jen na Wau........

15.06.2024 5 z 5

Černý rytíř Černý rytíř Rina Kent

Úžasný.....čtvrtý díl,ale šestá kniha od autorky a naprosto všechny díly boží.....Tak teď bych se ještě chtěla těšit na Coleho,bude další díl?Nebo Ronan?No,na každý pád tyhle příběhy jsou těžce návykový

15.06.2024 5 z 5

V naději V naději Anne Pätzold

Opravdu krásné čtení,ale také si myslím, že to bylo hodně natahované.Asi by stačily dva díly. Celkově jako příběh krásné, něžné, romantické

V pádu V pádu Anne Pätzold

Druhý díl začíná v okamžiku,kde první skončil.Je to takové hodně něžné a romantické, tenhle díl je o trochu lepší než první

Ve snu Ve snu Anne Pätzold

Nádherný romantický příběh, líbilo se mi,jak na to šli opravdu pomaličku,je to příběh hlavně pro mladé

Anglická lekce Anglická lekce Natasha Boyd

Tak jsem byla natěšená na další díl a dostala jsem přesně to,co jsem chtěla.Byl to krásný příběh s vážným tématem týrání a jak Andrea,tak Evan byli pro sebe stvořeni a ta chemie a jiskření mezi nimi skvěle fungovala

14.06.2024 5 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Tak tohle já můžu, potetovaný mafián samozřejmě dost dominantní,to je můj šálek kávy.Sice to v půlce knihy trošku drhlo a bylo to takový táhlý,ale jinak super.Moc se těším na Killiana

14.06.2024 5 z 5

Nevinnost se zavázanýma očima Nevinnost se zavázanýma očima Alessandra Torre

Tak nějak jsem rozpolcená, četla jsem Smlouva na lásku a to bylo skvělý.Já nevím,ale tady mi ten děj přišel takový utahaný a vlastně ve finále se tam moc nedělo. Dám tomu šanci a počkám na další díl, třeba překvapí

10.06.2024 4 z 5

Spadnul z jahody Spadnul z jahody Kristína Pavelková

Žádný velký dojem to na mě neudělalo.Podle mě takové nic moc

10.06.2024 3 z 5

Mizera Mizera L. J. Shen

No tak jako jo,ale.... Zdá se mi, že ty první knihy byly lepší, mám autorku ráda,ale tady mi to nesedlo.Persephona mi někdy přišla jako šestnáctiletá a při slově manžílku mi naskakovala kopřivka.Z těch holek se mi líbí Sailor a Ash,na kterou se těším. Snad to příště bude lepší a snad to bude Ash a Sam

10.06.2024 4 z 5

Epocha Epocha Jewel E. Ann

No,to byl zase vodopád slz,ten konec mě dostal.Nebylo to úplně romantický,ale i trochu detektivky....Bylo to skvělý čtení a těším se na další díl s Nathanem

09.06.2024 5 z 5

Transcendence Transcendence Jewel E. Ann

Upřímně, čekala jsem něco úplně jiného, ale tohle bylo vážně skvělý.No, ještě, že mám oba díly pohromadě a můžu hned pokračovat

09.06.2024 5 z 5

Proti pravidlům Proti pravidlům Kinga Litkowiec

Tak tohle mě vážně moc nechytlo.Asi nejvíc mě naštvalo, že Liam tady vypadá jako úplný idiot a jak se choval k Morrisovi a jak se jevil v prvním dílu,to je nebe a dudy.Sice ta linka s Morrisem byla fajn,i když poměrně slabší,no a konec to nezachránil

08.06.2024 3 z 5

Letní příběh Letní příběh Jen DeLuca

Že začátku jsem byla celkem skeptická a moc jsem příběhu šanci nedávala,ale musím říct, že se z něj vyklubalo něco neskutečného.Nádherně milý a něžný příběh dvou lidí.Simon mi sice přišel starší,ale celý příběh byl moc hezky napsaný.I nádherné slavnosti, které byly moc hezky podrobně popsané. Já se těším na další díl

08.06.2024 5 z 5

Nové šance Nové šance Lilly Lucas

Od prvního dílu jsem z této série nadšená.I když je to celkem jednoduché vyprávění,má to své kouzlo, řekla bych, že v jednoduchosti je krása

06.06.2024 4 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Tak nebylo to až tak špatné, možná,kdyby to bylo trochu víc delší a propracovanější,bylo by to lepší.No , různé zmínky o pohádkových postavičkach mi přišli zbytečně začleněné do příběhu a nějak se tam nehodili.Ale nakonec to byla taková krátká pohádka pro dospělé nebo spíše pokus o pohádku

05.06.2024 3 z 5

Woodhill Woodhill Eleanor Corvin (p)

Woodhill bylo moje první setkání s autorkou a musím přiznat, že mě dostala.Nejsem na horory a mysteriózno,ale tady to bylo úžasné. Nasmála jsem se a ještě více nabrečela a když jsem ke konci myslela, že už mě nic nepřekvapí,teprve to nabralo obrátky

05.06.2024 5 z 5

Jiskřivý idol Jiskřivý idol Katee Robert

I když mi první díl přišel o trochu víc zajímavější,i tady jsem se bavila.Hlavně mě bavilo neotřelé téma bohů a Olympu v současnosti.Je to něco úplně jiného,ale krásně se to čte a pokud nad tím moc nepřemýšlíte a jen si to užíváte, určitě se budete bavit

03.06.2024 5 z 5