AliceBeroun AliceBeroun komentáře u knih

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

Po Srdci v plamenech jsem sáhla i po Posedlosti. Chtěla jsem víc z hasičské oblasti. Nedala jsem to. Ta amputace ne mě byla už moc. Vyvolávalo to ve mě asi přehnaně úzkostné stavy a abych se přiznala, ani mě děj dvakrát nebavil.

18.09.2024 3 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Oddechovka jak se patří. Nemám nic, co by mě vadilo, a to běžně milostný trojúhelníky nevyhledávám, otravuje mě to přehazování z jednoho na druhýho, ale tady u mě zvítězil děj nad předsudkem.

18.09.2024 5 z 5

Na útěku Na útěku Paulina Świst

Hodně nepovedený. Kamarádka mi ji půjčila, protože nestíhala, tak jsem dostala výsadu přečíst druhý díl než ona. Po mém zhodnocení uý druhý díl nechce ani vracet.

18.09.2024 2 z 5

Srdce v plamenech Srdce v plamenech Casey Jones

Chvílemi mi připadalo, že už je to dost očekávatelné, proto jsem hvězdu jednu strhla. Hasičské prostředí bylo něčím, co pro mě bylo neobvyklé, proto mě to bavilo. Damon byl fajn, ale ona byla divná.

18.09.2024 3 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Jedna ze sportovek, ke které jsem si nenašla pozitivní vztah. Dočetla jsem ji. Celkově nemohu napsat, že bych ji úplně nedoporučila, ale nebyla to srdcová záležitost, jako jsou jiné mé oblíbené sportovní romance.

Boss Boss Marcy Jell

První moje kniha ze sportovního prostředí, které nebylo o fotbale nebo hokeji. Říkala jsem si, že tady by mohlo dojít na opečovávání po bitkách a toho jsem se dočkala. Splnila svůj účel a pět hvězd dávám oprávněně.

Nebezpečná touha Nebezpečná touha Marcy Jell

Jelikož on byl agentem S.W.A.T., čekala jsem, že tam třeba dojde na nějakou přestřelku se zraněním. K tomu nedošlo, zůstalo jen u slovních přestřelek, a to mi ve výsledku vyhovovalo.

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Nevzpomínám si na detaily děje, ale tento díl mě bavil ze všech dílů nejvíce.

08.09.2024 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Jedna z oblíbených záležitostí. Nevzpomínám si už na detaily, ale mám ji v knihovně na viditelném místě. Možná bych se k ní mohla po čase vrátit.

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Líbila se mi a královsky jsem se u ní bavila. Jednoduše mě těšila. Vždy si ji znova přečtu s oblibou.

Kulti Kulti Mariana Zapata

Našla jsem v ní několik nedostatků, ale ty mě nepřesvědčily k tomu ubrat jí na plném hodnocení. Chvílemi jsem se trochu ostýchala, ale jako celek jsem si knihu zamilovala.

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Srdcová záležitost. Oddechovka, co na mě nechala dojem ještě týdny po přečtení. Hlavní postavy shledávám nadmíru sympatické, prostředí svěží a děj plynulý.

Návrh Návrh Elle Kennedy

Nepatří mezi mou nejoblíbenější, ale v prvních pěti je. Garett byl dlouho mým knižním idolem. Vysnívala jsem si každou část, ve které se v knize objevil. Za mě to byla dějová bomba.

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Fantasy knihy nejsou mou parketou, ale na doporučení jsem tuhle sérii zkusila. Nepřesvědčila mě k tomu, abych ve fantasy knižním světě pokračovala, přesto si mě okouzlila natolik, že jsem všechny díly přečetla v jednom tempu a kamarádce jsem je ani nechtěla vracet, jak se mi líbily.

Obránce mimo hru Obránce mimo hru Leah Brunner

Já jsem se do ní zažrala a nepustila ji z rukou, dokud nebyl konec. Víc takových sportovních romancí a budu nejspokojenější čtenářka. Pět hvězdiček odpovídá mému knižnímu zážitku.

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Líbila se mi, ale jak už tu psalo více lidí, byla až přeslazená. Dějově mě naplno uspokojila, postavy byly sympatické, ale už toho bylo chvílemi až příliš.

08.09.2024 4 z 5

Playmaker Playmaker Marcy Jell

Těšila jsem se na ni, protože sportovní romance mám nejraději, ale byla na mě občas až moc vyzývavá. Hlavní hrdinka mi navíc nebyla sympatická. Ale nemohu napsat, že bych si ji vyloženě neužila.

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Ke konci jsem se už přemlouvala, aby byl konec. Byla na mě příliš dlouhá, ale to nedokázalo změnit fakt, že si z mé strany zaslouží pět hvězd. Velmi sympatická záležitost.

08.09.2024 5 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Samotnou mě to překvapilo, ale já si ji užila. Dvě zvířata. Na konci bitka a zranění, jsem v tomhle masochista a užívám si to. Měla nedostatky, jsem si toho vědoma, ale i tak jsem si ji užila na pět hvězd.

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Všichni ji milujou, já ne. Asi se budu víc držet sportovek a úrazovek z moderní doby, protože tady jsem trochu trpěla.