andrew8woods andrew8woods komentáře u knih

To bylo tvé jméno. 01 To bylo tvé jméno. 01 Makoto Šinkai (p)

Moje první manga...

Určitě je to zajímavá zkušenost, ale kdybych doma neměl i další dva díly, tak bych určitě nepokračoval. Některé části jsou lehce vtipné, ale jinak mi přišlo, že příběh strašně rychle skáče a hlavní hrdinové se až moc rychle smiřují s tím, co se jim děje.

14.09.2024 2 z 5

Ocelové město Ocelové město Jules Verne

Jedná se o třetí knihu od autora, kterou jsem přečetl a musím přiznat, že mě to vůbec nezaujalo. Příběh mi přišel takový nějaký a stejně tak postavy. Za mě je mnohem lepší Cesta kolem světa za 80 dní

10.09.2024 1 z 5

Příšerné příběhy z Černé lodi Příšerné příběhy z Černé lodi Chris Priestley

Za mě o trochu slabší než předchozí díl, ale to nemění nic na tom, že je to skvělá kniha plná skvělých příběhů i ilustrací. Určitě se pustím i do dalších dílů.

01.09.2024 4 z 5

To bylo tvé jméno. 03 To bylo tvé jméno. 03 Makoto Šinkai (p)

Třetí díl dobře zakončuje celý příběh. Přišlo mi však, že na mě některé okamžiky nefungovaly tak, jak měly. Za mě byl nejlepší druhý díl...

19.09.2024 2 z 5

To bylo tvé jméno. 02 To bylo tvé jméno. 02 Makoto Šinkai (p)

O něco zajímavější než první díl, ale určitě to není nějak úžasné dílo. Opět se mi líbilo propojení s kulturou.

19.09.2024 3 z 5

Příšerné příběhy z temného tunelu Příšerné příběhy z temného tunelu Chris Priestley

Po lehkém zklamání z předchozího dílu, jsem rád za zlepšení. Příběhy z temného tunelu nemají zase tak zajímavý příběh, který jsem však neodhadl. Některé příběhy byly lepší jiné horší, ale až na jeden mi přišlo, že jsou všechny velice dobré a do určité míry děsivé

10.09.2024 3 z 5

Páté kolo u vozu Páté kolo u vozu Jeff Kinney (p)

Určitě to není nejlepší díl ze série, ale určitě je fajn k přečtení. Líbilo se mi téma první lásky a hledaní taneční partnerky. Občas je to vtipné, ale spíše pro mladší čtenáře.

01.09.2024 2 z 5