bagel Online bagel komentáře u knih

Zlo jako alibi Zlo jako alibi Jiří Houser

Mnohem lepší než předchozí kniha autorů v této edici. Povídky sice jednoduché, ale alespoň reálné a uvěřitelné.

29.09.2017 3 z 5

Franz Kafka - Člověk své a naší doby Franz Kafka - Člověk své a naší doby Radek Malý

Moc zajímavá a pěkně zpracovaná kniha, nádherné ilustrace.

29.09.2017 4 z 5

Všichni to vědí Všichni to vědí Mária Ďuranová

Děj moc neubíhal, časté byly krátké obecné odbočky, za mě nic zvláštního.

18.09.2017 2 z 5

Prak Prak Michal Vrba

Napínavý příběh, dobře vykreslené postavy - doporučuji!!

27.08.2017 4 z 5

Mezi Indiány: dcera náčelníkova Mezi Indiány: dcera náčelníkova Veronika Válková

Jako obvykle výborné, plusem bylo líčení života Indiánů, jejich zvyků a názorů.

22.08.2017 5 z 5

Líbilo se mně univerzitní prostředí a spojení s díly Shakespeara, ale děj byl dost natahovaný a předvídatelný. A slovo "kurevsky" mně při prvním výskytu přišlo docela vtipné, ale pak se opakovalo až příliš často.

20.08.2017 3 z 5

Ike: Můj italský corso pes aneb Psí život v Itálii Ike: Můj italský corso pes aneb Psí život v Itálii Lucie Hušková

Kniha mě hodně zklamala, bylo to nějaké zmatené, nevěděla jsem často, zda vypravečem je pes nebo jeho majitelka. Zase tak moc vtipné to nebylo.

20.08.2017 2 z 5

Odvrácená strana matky Odvrácená strana matky Monika Valentová

Hodně vtipné, někdy jsem se smála nahlas. Myslela jsem, že to hlavně bude z miminkovského a batolecího období, o to příjemněji mě překvapil větší časový rozsah.

31.07.2017 4 z 5

Deník čínské školačky Deník čínské školačky Pierre Haski

Nečekala jsem tak reálný příběh. Místy to bylo pro nás až neuvěřitelné.

16.05.2017 3 z 5

Úkol pro šaška Úkol pro šaška Pavel Hrdlička

Jeden z mých nejoblíbenějších autorů historických detektivek opět nezklamal.

16.05.2017 4 z 5

Boj o Ameriku - Nečekané setkání Boj o Ameriku - Nečekané setkání Veronika Válková

Tyto knihy mě prostě baví a navíc o lokalitě v tomto období moc neznám.

23.04.2017 5 z 5

Týden blázna Týden blázna Jaroslava Černá

Nečekaně dobré a hodné k zamyšlení.

08.03.2017 5 z 5

Dědečkův velký útěk Dědečkův velký útěk David Walliams

Podle mě nejlepší z autorových knih.

08.03.2017 5 z 5

Meyrovo sklo Meyrovo sklo Martin Sichinger

Hodně zajímavé téma šumavských sklářů a velmi dobré zpracování. Jsem zvědavá na další autorovy knihy.

08.02.2017 5 z 5

Tři metry vášně Tři metry vášně Halina Pawlowská

Tato je jedna těch autorčiných povedenějších, pobavila jsme se.

06.02.2017 4 z 5

Řasnatci Řasnatci Dana Kellnerová

Tak to byla síla. Nevěřila bych, že se takové příběhy mohou dít a žena může být tak slepá a manžela hned zpočátku neprokouknout. V rychle ubíhajícím ději jsem našla několik logických nesrovnalostí, ale celkově napsáno velice dobře.

04.01.2017 3 z 5

Jak nemít na pikniku o jeden sendvič míň Jak nemít na pikniku o jeden sendvič míň Hana Parkánová-Whitton

Pohodové čtení ničím nevybočující od ostatních knih autorky popisujících život v Anglii.

30.12.2016 3 z 5

Ledové střepy Ledové střepy Lenka Chalupová

Začátek byl dost pozvolný, ale pak se děj rozjel a nabíral na dramatičnosti. Oživením byly vsuvky psané z pohledu "autorky " knihy o hlavním hrdinovi. Nečekala jsem, že mě kniha tak zaujme.

26.10.2016 4 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Četla jsem knihu v elektronické verzi a pořád mně připadalo, že ji nemám staženou celou. Čekala jsem propracovanější děj, ale nakonec se mně to docela líbilo. Oživením byly pasáže vztahující se k pachateli. Trochu se mně nezdálo, že by takhle izolovaně mohla žít matka se synem tak dlouhou dobu. Dala bych 3,5 hvězdičky.

05.10.2016 4 z 5

Paní Grimmová a případ mrtvého lichváře aneb Zimní případ Paní Grimmová a případ mrtvého lichváře aneb Zimní případ Josef Bernard Prokop

V reálu by takhle asi vyšetřování vraždy nemohlo probíhat, ale jako odpočinková kniha celkem dobré.

15.09.2016 3 z 5