goofinkaa goofinkaa komentáře u knih

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

to najdolezitejsie sa dozviete az na konci, cela kniha je pisana trochu ako rozpravka, cita sa rychlo, hrozy koncetracneho tabora vnimate malinko s odstupom, z celej knihy vnimam najsilnejsie az doslov, je neuveritelne, ze aj na takom mieste doslo k happyendu :)

29.05.2019 3 z 5

Slečny Slečny Barbora Baronová

dlho som sa tou knihou prekusavala, lebo pribehy boli velmi podrobne a dlhe, ale zase silne, realny zivot napriec niekolkymi generaciami, zo sociologickeho hladiska to je naozaj silny dokument o nasel spolocnosti

29.05.2019

Bruce Willis: Poslední skaut Bruce Willis: Poslední skaut Imrich Rešeta

celkom pekne napisana kniha, zaujimave fakty zo zivota, rychlo sa cita :)

29.05.2019

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Hartl vie ako zachytiť na papieri reálny život :) príbeh bol sice dlhý, ale zase celistvý, nikde nič nechýbalo, viacero generácií, presne tak ako sa žilo, žije :)

05.12.2018 3 z 5

Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! Sophie de Villenoisy

je to taká oddychovka, pri ktorej sa po vás nechce moc premýšlať, len sa trochu zamyslieť nad životom :) človek ju rýchlo prečíta, ale nie je to nutnosť do knihovne :)

05.12.2018 2 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

ke konci jsem se občas ztratila, ale jinak je kniha super čtivá :) propletené vztahy a příběhy jsou vždy výborný nápad :)

09.04.2018 4 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Na štýl písania som si veľmi rýchlo zvykla a vobec mi nevadil, práve naopak :) Každá poviedka bola veľmi citlivo zpracovaná a posledná ma úplne rozsekala...

08.02.2018 4 z 5

Kráva nebeská Kráva nebeská David Duchovny

Pribeh plny komickych situacii, ktory sa cita jednym dychom :)

03.01.2018 5 z 5

Jezero Jezero Bianca Bellová

Nedokazala som sa od nej odtrhnut. Tajomna a krasna.

03.01.2018 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Zaujimave a lahke citanie do metra :) pobavilo aj motivovalo k zamysleniu sa nad zivotom :)

03.01.2018 4 z 5

Malá doba ľadová Malá doba ľadová Tamara Heribanová

Velmi putavo napisane s prekvapivym koncom. Obcas som hlavnej hrdinke nerozumela, ale aj tak bol pribeh citlivy a zamotany ako dnesny svet :)

03.01.2018 3 z 5