hanap hanap komentáře u knih

Žiješ iba dvakrát Žiješ iba dvakrát Dominik Dán

Napínavý a uvěřitelný Dominik Dán. Stále si udržuje vysokou kvalitu textu, Jsem zvědavá, kdy si Richard Kraus a jeho kolegové propijou játra.

20.10.2022 4 z 5

Ztracený v pustině Ztracený v pustině Jane Harper

Přečetla jsem krásnou knihu

14.07.2022 5 z 5

Čas primadon Čas primadon Naďa Horáková

Pěkný příběh, bylo to hezké čtení. Jednu hvězdičku bych přidala za ty hodinky. Primky mě provázely celým mládím a za spoustu míst z mého rodného města NMnM. Děkuji

08.07.2022 5 z 5

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Napínavé od začátku až do konce. Stejně jako v prvním díle je Gwen ve velkém nebezpečí, ale je to lvice a rve se o bezpečí svých dětí.

21.05.2022 5 z 5

Bretaňské poměry Bretaňské poměry Jean-Luc Bannalec (p)

Jsem v půlce a od rozhodnutí knihu odložit mě zabránily předchozí komentáře, vás kteří jste knihu dočetli. Pomalé, napětí na druhé straně textu knihu opustilo také. Jediné co se mi líbí je moje a komisařova láska ke kávě. No a nakonec to dobře dopadne

12.07.2021 3 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Knihu jsem přečetla nepotěšila ani neurazila, tři hvězdy.

06.06.2021 3 z 5

Vyměnit vodu květinám Vyměnit vodu květinám Valérie Perrin

Vše o knize napsala Dela111 a NightShade ve svých komentářích.
Já potvrzuji, je to krásný a výborně napsaný příběh Violette Dušičkové.

25.05.2021 5 z 5

Mrazivé světlo Mrazivé světlo Yrsa Sigurðardóttir

Mrazivé světlo, napínavé, tajemné čtení. Vrah dlouho ukrytý v ději. Příběh rozjasňuje hlavní postava Tory její přítel vyšetřovatel z Německa a také její děti. Bojovala jsem s Islandskými jmeny jmény a že jich bylo.
Doporučuji

25.04.2021 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Vtipnou formou popsané trable jedné aristokratické rodiny mně pobavil. Jóó není to lehký dostat v restituci zámek, i když zachovalý.

01.05.2020 4 z 5

Muž z chatrče Muž z chatrče Martin Goffa

Jedna z nejlepších knih z tohoto žánru, napínavý a přesto předvídatelný příběh našich moderních dějin. Škoda, myslím, že jsme si zasloužily lepší historii.
Budeme ostražitější, poctivější,. ...?

25.04.2020 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Nevím, jestli to může autorka udržet, je to čím dál lepší.Mrzí mě jen, že Kim pokaždé dostane nakládačku, byla bych k ní mírnější. :-)

01.10.2017 5 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Výborná detektivka, svérázná Lottie Parkerová, kdy už dá Bodymu šanci.

22.05.2024 5 z 5

Přijde kůň do baru Přijde kůň do baru David Grossman

Poslouchala jsem audio. Zpočátku jsem byla trochu rozpačitá, ale jak se děj posunoval bylo to lepší a lepší. Místy mě to vhánělo slzy do očí a když příběh skončil musela jsem ještě dlouho vstřebávat co jsem právě s touto četbou zažila. Musím zmínit, že to krásné nečetl Hanuš Bor. Děkuji za úžasný zážitek

10.02.2024 5 z 5

Kníhkupec z Kábulu Kníhkupec z Kábulu Åsne Seierstad

Zajímavý pohled do nitra afghánské rodiny, zvyklostí, myšlení. Víc rozdílný zivot od našeho snad ani nejde. Jsem ráda, že jako žena můžu žít v naší společnosti.

02.07.2023 5 z 5

O Janě a Zdenkách kolem Jana Wericha O Janě a Zdenkách kolem Jana Wericha Tereza Brdečková

Právě jsem doposlouchala na Radiokniha. To bylo nádherné zpracování života Jana Wericha a jeho rodiny. Děkuji paní Brdečkové za napsání této knihy a také za krásné audio všem zúčastněným hercům.

03.06.2023 5 z 5

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Poslouchám audio verzi, dobře zpracovaný příběh vyhnání, na který by někteří rádi zapomněli a jiní zapomenout nemůžou.

21.04.2023 4 z 5

Ke dnu Ke dnu Anna Bolavá (p)

Poslouchám audio verzi na "můj rozhlas". Zvláštní příběh, lidí na malém městě, Autorka postupně rozplétá příběh podivných lidiček. Za mě dobré.

18.04.2023 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Zajímavá, napínavá, brutální, 272 stran nervů a naděje. Dobrý.

02.04.2023 3 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Rachel Caine (p)

Pěkná série s hlavní hrdinkou Gwen.
Nervy drasajici další příběh, kdy jde o život Gwen, ale ostatním členům rodiny. Dobře se kniha čte a téměř se nedá odložit. Kdoví jak by vypadal pátý díl.

28.05.2022 4 z 5

Poslouchala jsem jako četbu v rozhlasu. Nádherné provedení v podání pí. Smutné a p. Hanuše. Úžasný zážitek

15.02.2022 5 z 5