ivousekk ivousekk komentáře u knih

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Vynikajici! Napinave jak ksandy. A tentokrat me vubec nezajimalo, co Luc a Ava (uz je to ohrane a stale o nicem). Zajimalo me, co Elenuta a Bart a Skye.

21.04.2022 5 z 5

Zabijákova hra Zabijákova hra Ward Larsen

Dobre to bylo. Idealni pro vsechny, co maji chut na spionazni pribeh s excelentnim zabijakem Mosadu. Jsem zvedava na treti dil.

12.04.2022 4 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Četla jsem již v lednu jako beta čtenář pro nakladatelství. A naprostá paráda! Napínavé, málo předvídatelné, příběh vtáhl hned od začátku. Jenom konec byl na mne zbytečně překombinovaný. Ale i tak stopro top thriller. Stejně jako série s opičím vrahem. Autor prostě thrillery napínavé jak kšandy umí.

12.04.2022 5 z 5

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) No tak tohle je dost hrůza. Nechápu, že to má tak vysoké hodnocení, nejen tady, ale i na goodreads. Dala jsem necelých 100 stran, z toho 1/4 byla o divokém sexu. Ale ten styl, jak nepovedené porno. A ty obraty typu "vřela mi z něj krev", "dábelsky se šklebil", pro sex. styk se opakovaně používal výraz "zneuctít". Jako to fakt nedávám. Že se to používalo v devadesátkách, dobrá. Ale dnes? Za mne hodně špatný.

31.03.2022 odpad!

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Vynikajici! Dat jen 5*? To je strasne malo. Knizka je skvela, vtahne a nepusti. Pribeh je skvele poskladany, ze az do konce cekate na jeho rozuzleni. Opet moje oblibena kombinace se dvema dejovymi linkami, romatickou zapletkou a valecnymi realiemi. A pripravte si kapesnik, bude se hodit.

27.03.2022 5 z 5

Dokonalý zabiják Dokonalý zabiják Ward Larsen

Byla jsem nadsena, ze jsem po dlouhe dobe objevila spionazni thriller. A ze byl min do poloviny super. Jenze pak nejak zacal ztracet dech a pribylo popisu, ktery ubral na dynamice pribehu. Skoda, mohlo to byt lepsi a na 5*.

22.03.2022 4 z 5

Můj první tanec Můj první tanec Nicola Yoon

Hledate pohodovou romantiku, co vzbuzuje usmev na tvari? Dostanete ji. Ale take neco navic. Pribeh je navic poucny a dost smutny. Kazdopadne to stoji za precteni.

09.03.2022 4 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Dobré to bylo, oddychová romantika s happy endem, jak slibuje anotace. Jen ten konec byl přehnaně zrychlený. Celou knížku tanečky, co bude a posledních pár stránek bum, prásk, hotovo.

03.03.2022 4 z 5

Kniha ztracených jmen Kniha ztracených jmen Kristin Harmel

Válečné příběhy jsou prostě moje krevní skupina. Stejně tak příběhy, které se odehrávají ve dvou časových rovinách. A když k tomu přidáte milostný příběh a reálie z konfliktu, je to perfektní kombinace. Kniha je skvělá a moc jsem si ji užila.

24.02.2022 5 z 5

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Přečteno za dvě odpoledne již loni v květnu jako beta čtenář pro nakladatelství. Četlo se to výborně, děj odsýpal, bylo to napínavé. Líbilo se mi, jak byly vykreslené nálady a smýšlení jednotlivých postav. Jenom konec a vysvětlení příčiny v epilogu bylo tak nějak zrychlené, ke zbytku knihy to úplně nepasovalo. Připomnělo mi to film Trhlina, knihu jsem nečetla.
4,5*

21.02.2022 4 z 5

Lilyin slib Lilyin slib Lily Ebert

Po cca 100 stranach odlozeno. Styl, kterym to je napsane, me strasne nebavil, nedokazala jsem se zacist. Je to klasicke vypraveni a ja proste potrebuji romanove zpracovani, aby me to vtahlo a bavilo. Pribeh je zajimavy, poucny. Ale forma, jakou je podany, neni pro mne.

19.02.2022 2 z 5

Rande s knihomolkou Rande s knihomolkou Emma Hart

Po dvou valecnych romanech jsem potrebovala neco hodne nenarocneho. Takze jsem hledala nejakou romantickou oddychovku. A tato splnila ucel skvele. Jen mi na Kinsley vadil jeji styl komunikace, nekdy zbytecne hruby.

18.02.2022 4 z 5

Polibek vítězů Polibek vítězů Marie Rutkoski

Skvele zakonceni cele serie, ktera me hodne bavila. Vyborne bylo, ze nebyla prilis predvidatelna, dost napinava vc prijemne romanticke linky. Jen mi prisel treti dil mene napinavy presto, ze v nem slo dulezite bitvy.

13.02.2022 4 z 5

Zrada vítězů Zrada vítězů Marie Rutkoski

Vyborne pokracovani. A zase otevreny konec. Takze je jasne, ze jdu hned na dalsi dil.

10.02.2022 5 z 5

Kletba vítězů Kletba vítězů Marie Rutkoski

Výborné! Potřebovala jsem změnu a oddych od thrillerů, detektivek a historických románů. A tento příběh to je přesně to, co jsem hledala. Hned jdu na další díl.

09.02.2022 5 z 5

Alicina síť Alicina síť Kate Quinn

Naprosto vynikajici historicky roman! I kdyz se jedna o fikci, cast postav skutecne zila. Skvele vyliceno neskutecne odhodlani a odvaha zen za 1. svetove valky pracovat v hodne nezvykle a hlavne nedocenene roli spionek. A ze byly excelentni.
Skvelym zpusobem jsem se opet dozvedela neco z historie, o cem se kdo vi proc na skolach neuci. Za mne rozhodne palec nahoru, doporucuji!

01.02.2022 5 z 5

Lovkyně Lovkyně Kate Quinn

Vynikajici! Mam moc rada historicke pribehy. A kdyz se jejich prostrednictvim dozvim i neco noveho z minulosti, je to velke plus. Informace o Nachthexen byly neskutecne zajimave, hned jsem si zjistovala vic. Skvele bylo i vypraveni ve trech dejovych linkach, ktere se postupne protnou. Knizka rozhodne stoji za precteni, doporucuji!

25.01.2022 5 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Četla jsem v říjnu jako beta čtenář pro nakladatelství. Bohužel 2/3 knihy nebyly nijak extra thrillerové = napínavé, měla jsem problém delší dobu číst, urdržet pozornost.
Možná jsem byla přesycená všemi těmi úchyláky, protože top thriller = extra úchylný vrah, že? Ono by možná stačilo, kdyby vraždil kominík, jen by to chtělo být napínavě napsané. Za mne napětí nastoupilo až ke konci. Takže to jako top thriller nehodnotím. Spíš fajn detektivka za 3,5*.

14.01.2022 3 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Bezva oddychová romantika. Velké plus za prostředí Islandu. A ano, je to podle osvědčené šablony většiny romanťáren. Za mne mohl být zvrat víc dramatický a konec méně přeslazený. Ale i tak to bylo bezva.

13.01.2022 4 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Odposlouchano na mujrozhlas.cz jako cetba na pokracovani. Bylo to vynikajici. Skvele dialogy, perfektni vykresleni charakteru jednotlivych postav. Skvele jsem se bavila!

09.01.2022 5 z 5