popeluška popeluška komentáře u knih

Za oknem Za oknem Aleš Palán

Některé povídky se mi líbily hodně a některé moc ne. Ale celkový dojem tři a půl hvězdičky :-)

15.10.2022 4 z 5

Velká kniha Vlase a Brady Velká kniha Vlase a Brady František Skála

Tak tohle bylo něco :-) Super, jsem nadšená. Určitě si knihu přečtu ještě několikrát. Klenot v mé knihovně.

19.09.2022 5 z 5

Anna chce skočit Anna chce skočit Lucie Lomová

Komiks jsem si maximálně užila. Moc se mi líbil a ten konec jsem nečekala :-))

18.09.2022 5 z 5

Závod s časem (99 nejrychlejších fejetonů) Závod s časem (99 nejrychlejších fejetonů) Tereza Boučková

Některé fejetony se mi líbily moc a některé méně. Ale celkově kniha pěkná na odpočinek perfektní.

17.09.2022 4 z 5

Hořící království Hořící království Sally Green

Třetí díl byl stejně úžasný jako dva předchozí. Jsem nadšená moc se mi série líbila :-)

24.12.2021 5 z 5

Z deníku dočaskářky – Ten pes je chuligán! Z deníku dočaskářky – Ten pes je chuligán! Olga Minaříková

Zajímavá kniha a jsem moc ráda že jsem si ji měla možnost přečíst.

23.11.2021 5 z 5

Já a pan Jones Já a pan Jones Lucy Diamond (p)

Moc pěkná kniha.Velmi oddechová a co jsem od ní čekala to jsem taky dostala:-) tak jsem spokojená. Čtení ze života....

28.02.2020 5 z 5

Hrdin(k)a 21.století Hrdin(k)a 21.století Iveta Supová

Knížečka byla tak moc milá a zajímavá. Mohla bych ji číst stále dokola :-) a určitě jsem ji nečetla naposledy. Moc děkuji Supice !

11.03.2022 5 z 5

Amálie Zubatá a půlměsíční prázdniny Amálie Zubatá a půlměsíční prázdniny Laura Ellen Anderson

Věděla jsem, že mě bude kniha bavit....a taky, že ano. Nádherné čtení, úplně jsem se do knihy ponořila :-) Krásné ilustrace jako bonus ke čtení.

24.07.2021 5 z 5

Kluk z kostek Kluk z kostek Keith Stuart

Tato kniha je tak moc skvěle napsaná, že se nemůže nelíbit :-) Za mě úžasně dokonalá kniha, která krásně popisuje poruchy autistického spektra. Je moc a moc čtivá, sto hvězdiček by si zasloužila :-)

09.05.2021 5 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Hodně zvláštní kniha...nevím co víc dodat. Snad jen přečíst si ji :-) čte se dobře... a nejde přestat.

25.10.2020 4 z 5

Amálie Zubatá a Příšerný ples Amálie Zubatá a Příšerný ples Laura Ellen Anderson

Tak tohle byla tak miloučká a hezká knížečka u které jsem se pěkně odreagovala a vrátila do dětství :-) A jako bonus, nádherné ilustrace které umocnily krásný zážitek ze čtení.

27.04.2020 5 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Druhý díl byl opět úžasný. Kniha se krásně čte od začátku až do konce. Moc a moc se mi líbila a jsem ráda, že ji mám ve své knihovničce :-)

27.04.2020 5 z 5

Pět ročních období Pět ročních období Jiří Klečka

Kniha je krásná, je hodně zajímavě napsaná....chytí za srdce a nepustí. Autorovi se moc povedla....a ta obálka knihy a grafika uvnitř umocňuje velmi vzácný zážitek.

03.02.2020 5 z 5

Malý princ a planeta Velkého šaška Malý princ a planeta Velkého šaška Clotilde Bruneau

Hezký komiks pro radost a pohodu.

19.09.2022 5 z 5

Rytec kamejí Rytec kamejí Ivan Fíla

Kniha je napsaná moc krásně a hlavně hodně zajímavě. Já jsem ji přečetla jedním dechem. Ale chápu, že ne každému se bude líbit, prostě mu styl psaní nesedne. Ale to není můj případ já jsem nadšená :-) nečekala jsem to....

16.09.2022 5 z 5

Nejlepší britské krimipovídky Nejlepší britské krimipovídky * antologie

Tak tohle byly pečlivě vybrané povídky. Po každé jsem si musela dát pauzu a nechat je doznít. Asi tři mě vůbec neoslovily.

31.07.2022 4 z 5

Všechny barvy duhy Všechny barvy duhy * antologie

Tak tuto knihu jsem si maximálně užila. Povídky se četly moc hezky.....některá se mi líbila víc, některá trochu méně. Ale celkový pocit je na *****. A po grafické stránce nádhera :-)

04.02.2022 5 z 5

Štěstí, láska, čokoláda Štěstí, láska, čokoláda Menna van Praag

Kniha se četla jedním dechem. Moc pěkná i poučná. Určitě vyzkouším i další knihy od autorky :-)

08.07.2021 5 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Kniha se mi moc a moc líbila. Četla se krásně a ty ilustrace, suprová třešnička na dortu :-) Přečtu si i další knihy od autorky

09.06.2021 5 z 5