popeluška popeluška komentáře u knih

Agnes a Zakázaná hora Agnes a Zakázaná hora Veronika Hájek Hurdová

Kniha byla moc nádherná, cítím z ní obrovský příval energie :-) nikdy jsem nečetla nic podobného.Nádherné ilustrace umocnily pocit ze čtení. Velký klenot v mé knihovničce :-) Dala bych sto hvězdiček :-)

29.04.2021 5 z 5

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

Moc milé a odpočinkové čtení. Jen ten konec jsem si přála jiný .......ale autor měl jiné plány :-)

12.04.2021 4 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Nejdříve jsem se nemohla začíst a pak zase přestat číst :-) naprosto úžasné a velmi čtivé :-) Potřebuji nutně druhý díl :-))) za mě plný počet *****

05.04.2021 5 z 5

Život v dodávce - Náš příběh Život v dodávce - Náš příběh Forest Trenz

Pěkně napsaná kniha, četla se jedním dechem. Zajímavě popsaný život na čtyřech kolech :-)

09.02.2021 5 z 5

Birthday Girl Birthday Girl Haruki Murakami

Kniha se četla moc hezky a ilustrace tak ty jsou nádherné. Umocní zážitek ze čtení :-)

06.01.2021 4 z 5

Kvítek karmínový a bílý Kvítek karmínový a bílý Michel Faber

Tak tato kniha je naprostý skvost :-) Chtěla bych číst ještě další a další stránky. Velmi krásně napsaná a jsem ráda, že ji mám ve své knihovničce.

23.10.2020 5 z 5

Zajímavé počteníčko, není to úplně oddechové čtení. Ale líbilo se mi :-) Super ilustrace.

01.06.2021 4 z 5

Nejkrásnější dárek Nejkrásnější dárek * antologie

Za mě ano, líbily se mi všechny povídky.Nádherné, odpočinkové čtení, co víc si přát :-)

09.04.2021 5 z 5

Cabin Porn - Chaty na konci světa Cabin Porn - Chaty na konci světa Zach Klein

Velmi zajímavé čtení a moc pěkné fotografie, které umocní pěkný zážitek ze čtení. Stálo to za to, doporučuji :-)

05.04.2021 5 z 5

O kocourovi a bručounovi O kocourovi a bručounovi Cleveland Amory

Druhý díl o Ledním Medvědovi opět krásný :-) Autor byl mistr slova a já za to moc děkuji :-) knihu jsem si maximálně užila.

20.03.2021 5 z 5

Kouzelné koláče Kouzelné koláče Ellery Adams

Kouzelné, voňavé čtení s nádechem tajemného,to vše a ještě mnohem více jsem čtením knihy dostala :-) Nádhera, klidně bych četla dál a dál ....

21.02.2021 5 z 5

Chaloupka na vršku Chaloupka na vršku Šárka Váchová

Vrátila jsem se do dětství a nebylo to vůbec špatné :-) Moc krásný komiks.

02.04.2020 5 z 5

Po strništi bos Po strništi bos Zdeněk Svěrák

Kniha se mi moc líbila.I film jsem viděla....no za mě kniha lepší :-) Zdeněk Svěrák je prostě záruka kvality.Doporučuji si přečíst.....stojí to za to :-)

23.04.2018 5 z 5

Má noc je tvůj den Má noc je tvůj den Melanie Rose

Tak tato kniha mě neskutečně moc a moc bavila. Byla čtivá od začátku až do konce.

24.09.2021 5 z 5

Kia Ora E Hoa Kia Ora E Hoa Petr Nazarov

Kniha se mi moc líbila, jako všechny od autora.Fotografie jsou nádherné a krásně dotvoří pocit ze čtení.

12.09.2021 5 z 5

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Právě dočteno a opět úžasné čtení. Moc a moc jsem si knihu užila, skvělé dovršení série :-)

25.05.2021 5 z 5

Příběhy opředený život A. J. Fikryho Příběhy opředený život A. J. Fikryho Gabrielle Zevin

Nic jsem od knihy neočekávala a překvapení se dostavilo. Velmi jsem si čtení užila, krásně napsané :-) Nemůžu jinak než plný počet *****

14.05.2021 5 z 5

Odd a mraziví obři Odd a mraziví obři Neil Gaiman

Krásné, oddechové, pohádkové čtení. Nádherné ilustrace, které umocní hezký pocit ze čtení :-)

10.04.2021 5 z 5

Přítel Stesk Přítel Stesk Zuzana Nováková (p)

Kniha se četla moc krásně od začátku až do konce. Je sice velice smutná ale dopisy psané Viktorkou byly tak hezké a křehké.Přítel Stesk knihou proplouval od samého začátku až do konce.

18.02.2020 5 z 5

Lidi od kolotoče Lidi od kolotoče Kamila Hladká

Kniha se mi moc líbila. Velmi zajímavé čtení :-)

28.08.2024 5 z 5