WEIL WEIL komentáře u knih

Kopyto, Mňouk a akta X Kopyto, Mňouk a akta X Miloslav Švandrlík

Aktuální reakce Kopyta a Mňouka na seriál Akta X.

Kopyto, Mňouk a mimozemšťané Kopyto, Mňouk a mimozemšťané Miloslav Švandrlík

Rošťáci Mňouk a Kopyta si berou na pomoc i mimozemšťany, aby jim pomohli proti bandě ještě větších rošťáků, pytláků.

02.09.2011

Kopyto, Mňouk a maharadžova pomsta Kopyto, Mňouk a maharadžova pomsta Miloslav Švandrlík

Jak můžou tihle dva rošťáci dobře prospívat ve škole, když stále hledají už v tak nízkém věku jen dobrodružství?

Markýz de Sádlo Markýz de Sádlo Miloslav Švandrlík

Některé nové a některé starší minipovídky.

Hajlující upír Hajlující upír Miloslav Švandrlík

Žánru minihororu se věnoval M. Švandrlík rád, hlavně již ve vyšším věku, kde mohl využít pro zkratku svého umu, který měl natrénovaný v delších povídkách.

Stařec a moře piva Stařec a moře piva Miloslav Švandrlík

Parafráze názvu klasického románu, jinak to není kniha ve které by se ctila klasika, ale spíše poukazuje na běžné místní potíže v partnerských vztazích.

02.09.2011

Mořský vlk a veselá vdova aneb proti všem Mořský vlk a veselá vdova aneb proti všem Miloslav Švandrlík

Po změně režimu kdo měl plné šuplíky, jako duo Neprakta či Švandrlík, tak snadno přešel do tržního hospodářství, protože umělci vlastně vždy žijí podle poptávky a nabídky bez ohledu na společenský režim.

02.09.2011

929x Neprakta 929x Neprakta Neprakta (p)

Pocta kreslířskému umění, které vystihovalo spíše na historických skutečnostech nešvary i dobové, které měl J. Winter - Neprakta.

Sek a Zula Sek a Zula Miloslav Švandrlík

Úspěšný komiks, který se čte rychle, více si čtenář vychutnává i pracně nakreslené obrázky.

Žáci Kopyto a Mňouk na stopě Žáci Kopyto a Mňouk na stopě Miloslav Švandrlík

Nač se žáci Kopyto a Mňouk vrhnou, tam je legrace, ale i zárodky budoucí poctivé práce obou protagonistů.

Ještě máme, co jsme chtěli Ještě máme, co jsme chtěli Miloslav Švandrlík

Asi každý z nás nikdy nebude mít to co by chtěl, takže říct si tohle dneska je sice hezké, ale zítra už to nemusí platit.

Říkali mu Terazky Říkali mu Terazky Miloslav Švandrlík

Další vzpomínkky na populární postavy z Černých baronů, tentokrát na Terazkyho.

02.09.2011

Žáci Kopyto a Mňouk - postrach Posázaví Žáci Kopyto a Mňouk - postrach Posázaví Miloslav Švandrlík

I darební žáci mají své hrdiny nejen hodní a svědomití žáci, tak je dobře, že na ně někdo litrerárně pamatuje.

Vražda mlsného humoristy Vražda mlsného humoristy Miloslav Švandrlík

Muchomůrka zelená nemůže v malém množství otrávit člověka, a ve velkém množství ji nikdo nepozře, protože chuťové buňky člověka ji identifikují a odmítnou pustit do těla.
Tak z toho důvodu nevím, zda je dobré si z toho dělat humor, protože veřejnost je pak z toho dopletená.

Jak uběhnout maraton za 100 dní Jak uběhnout maraton za 100 dní Miloš Čermák

Běhání je zdravé, je to pro někoho i součást jeho životního stylu, ale stále je víc takových, co neběhají, nejezdí na kole, či neplavou, a zapomínají že jsou v prvé řadě savci, a pak až to další.

Jak se skáče na špek Jak se skáče na špek Miloš Čermák

M. Čermák si takhle dělal radost a psal něco, co ho bavilo a taky asi i jeho čtenáře.

01.09.2011

Nemachruj, ta holka je nakreslená! Nemachruj, ta holka je nakreslená! Miloš Čermák

Mají své příznivce i odpůrce, je to dítě které je zrozené právě k tomu, aby mělo protichůdné reakce, a jak je vidět, tak někomu se to i líbí a někomu ne.

01.09.2011

Facebook - Sociální média - módní vlna, nebo revoluce v komunikaci? Facebook - Sociální média - módní vlna, nebo revoluce v komunikaci? Miloš Čermák

Sociální síť a její přítomnost a budoucnost?

Nad tím dumá a své úvahy vložil do této knihy autor M. Čermák.

Hana a Hana #4: Wow! Hana a Hana #4: Wow! Miloš Čermák

Komiks dojel, a objevili se nový kupující, tak se vybralo to nejlepší a vrazilo do nové knihy.

Hana a Hana #3: Ty kráso Hana a Hana #3: Ty kráso Miloš Čermák

A do třetice podivný kreslený seriál.