Annannas Annannas komentáře u knih

Když přišli psi Když přišli psi Scarlett Wilková

Hluboká poklona této autorce, nádherně zpracované, skoro se nejde odtrhnout. DOPORUČUJI

23.09.2024 5 z 5

Tajemství mezi námi Tajemství mezi námi Laura Madeleine

Velmi dobře zpracované, svižné a poutavé čtení. Rozhodně jsem se ani chvíli nenudila, dějové linky se rychle střídají a na konci vše krásně zapadne.

17.09.2024 5 z 5

Srdcová desítka Srdcová desítka Zdenka Hamerová

Taková bonboniéra... některé bonbónky jsou super a jiné sice sním, ale jejich chuť mě nenadchla.

08.09.2024 3 z 5

Dům nového života Dům nového života Marie Adams (p)

Takové příjemně plynoucí odpočinkové čtení, které neurazí, ale ani vás nevystřelí do čtenářského nebe.

02.09.2024 3 z 5

Jménem mojí sestry Jménem mojí sestry Barbora Linke

Zdařilé propletené vyprávění rodinného příběhu z doby 2. sv. války.

24.08.2024 4 z 5

Svatojánské ořechy Svatojánské ořechy Lenka Chalupová

Krásná trilogie, rozhodně doporučuji. Nemám co vytknout...

24.08.2024 5 z 5

Páté jablko Páté jablko Lenka Chalupová

Pokračování prvního dílu ve stejném duchu: krásné čtení o nelehké době plné bezpráví a těžkých osudů. Doporučuji

13.08.2024 5 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

Velmi krásné a velmi smutné. Doporučuji

07.08.2024 5 z 5

Tonoucí duše Tonoucí duše Ava Reed (p)

První díl byl mnohem lepší. Druhý díl byl z velké části pouze řešením partnerského/milostného vztahu dvou osob ve stylu "ale jo, ale ne.." a na pozadí byl zajímavý život nemocnice v drobný střípcích.

30.07.2024 3 z 5

Velké naděje Velké naděje Ava Reed (p)

Čtení na letní dny.. lékařské prostředí - trochu lásky - trochu zklamání a romantika nechybí. Jdu na další díl.

21.07.2024 4 z 5

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Krásné dojemné čtení.

15.07.2024 5 z 5

Vyměnit vodu květinám Vyměnit vodu květinám Valérie Perrin

Zase jedna z knížek o neuvěřitelné síle člověka žít dobře i v nepříznivých podmínkách . Mám tyto knihy moc ráda, v této jsem se chvílemi ztrácela v postavách, ale jinak pohlazení pro duši.

07.07.2024 4 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

To je další z knížek, která stojí za přečtení. Doporučuji

18.06.2024 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Dobrá detektivka s opravdu překvapivým závěrem. Třetí díl si nenechám ujít.

03.06.2024 5 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Krásné literární dílo, ale velmi smutné.

23.05.2024 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Trochu zdlouhavější, ale vlastně jsem se nenudila. Poslouchala jsem jako audio knihu a je výborně namluvená, tak jako předešlé díly. Určitě budu v této sérii pokračovat.

12.05.2024 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Úplná TOP detektivka to není, ale je to příjemně plynoucí čtivo.

11.05.2024 4 z 5

Neviditelné kořeny Neviditelné kořeny Hynek Čapka

Výborný styl psaní, všechny dějové linky vyvážené a plné děje. Ani chvíli jsem se nenudila. Doporučuji

02.05.2024 5 z 5

Desetkrát a dost Desetkrát a dost Scarlett Wilková

Vlastně jsem se trochu bála, ale rozhodně jsem se nenudila. Autorka prostě umí a je jedno jaké je téma.

20.04.2024 4 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

V podstatě jsem od brzkého začátku tušila jak příběh dopadne, ale nic to neubralo na čtivosti. Milé, romantické, čtivé.

18.04.2024 5 z 5