Dorotkabe Dorotkabe komentáře u knih

Mukl Mukl Petra Čeřovská

Tohle bylo tak zoufalé, smutné a kruté. Pasáže, kde probíhají výslechy, jsem přečetla se slzami v očích. Kolik hrůzy dokáže zvládnout člověk. A čeho všeho jsou lidi schopní. Bylo mi bratrů tak moc líto.

24.09.2024 5 z 5

Dům v blankytně modrém moři Dům v blankytně modrém moři TJ Klune (p)

Věříte, že existuje magie? Jestli ano, tak vás tahle knížka osloví stejně jako mě. Je tak krásná! Tolik moudrých myšlenek, tolik krásné fantazie. Vyvolalo to ve mě moc příjemné pocity.

09.09.2024 5 z 5

Miluj mě navždy Miluj mě navždy Katarína Gillerová

Hezky napsaný příběh o tom, jak jedno setkání po letech dokáže obrátit na ruby život spokojené ženy. Od autorky jsem v minulosti četla už knihy Dubnové slunce a Příliš mnoho vzpomínek, tahle se mi asi líbila nejvíc.

12.08.2024 4 z 5

Soused na zabití Soused na zabití Lusy Adams (p)

I tady se těch předvídatelných scén našlo víc než dost... Celkově se mi ale knížka četla hezky. Zpříjemnila mi dovolenou, takže proč ne.

07.08.2024 4 z 5

Láska zrozená ve lži Láska zrozená ve lži Lexi Ryan

Bylo tam jedno klišé vedle druhého, ale k tomuhle žánru to patří. Takže celkově fajn počtení, takové milé a nenáročné na léto, od začátku samozřejmě víte, jak celý příběh dopadne. Ale nijak to nevadí.

07.08.2024 4 z 5

Sladké zapomínání Sladké zapomínání Kristin Harmel

Tahle knížka mě úplně dostala. Příběh skvělý, i když chvílemi smutný, a moc mě bavily recepty v knížce. Hned jsem dostala chuť na některý z dezertů od Hope.

07.08.2024 5 z 5

Vždycky není navěky Vždycky není navěky J.C. Cervantes (p)

Skvělý dívčí román o "návratu do života". Tenhle typ příběhů mě vždycky moc bavil, líbil se mi i humor, který v knížce byl. A mám ráda osudové lásky.

04.08.2024 5 z 5

Každé další léto Každé další léto Carley Fortune

Krásné letní čtení, až mě mrzelo, když jsem měla knížku dočtenou. Celou dobu jsem byla napjatá, jak to vlastně všechno bylo.

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

Narozdíl od knihy Nenasytná, série Mediátor mě nepřestane bavit asi nikdy. Není to žádné složité čtení, ale je to prostě krásné.

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

V pubertě jsem do autorčiných knih byla zamilovaná, k téhle jsem se dostala až nedávno, nevím proč. A nevím jestli je to věkem, ale připadá mi ta knížka o dost slabší než ty předchozí, které znám.

03.08.2024 3 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Knížku jsem si znovu přečetla po třech letech, tenkrát jsem z ní byla unešená a ani tentokrát mě nezklamala. Už dlouho se chystám na pokračování.

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Roztomilá romance ze střední, dostala jsem se ke knížce díky seriálu, který jsem nedávno viděla a byla jsem zvědavá na knižní zpracování. Čte se hezky, ale děj už jsem znala, asi proto jsem si knihu nemohla tolik užít.

Vila v Itálii Vila v Itálii Julie Caplin

S touto autorkou jsem se zatím podívala do Skotska a na venkov, a protože v Itálii trávím každý rok část prázdnin, byla jsem na tuhle knížku moc zvědavá. Příběh se mi líbil, popisy prostředí byly skvělé, ale k některým hrdinům jsem si nemohla najít cestu, tak musím ubrat jednu hvězdičku.

Krámek s fantazií Krámek s fantazií Tabitha Bird

Úžasná knížka, která chytne za srdce. Jedna z knih, u kterých jsem uronila slzu.

Dům na konci ulice Dům na konci ulice Karla Kubíková

Příběh Niny mě dojal, nikdy nevíme, co potká nás, až budeme v jejím věku. Knížka se četla moc hezky. Autorku jsem neznala, určitě si od ní přečtu ještě něco dalšího.

03.08.2024 5 z 5

Kde končí nebe Kde končí nebe Petra Lejsková-Langová (p)

Tahle knížka byla opravdu skvělá. Od autorky jsem už četla knihu S duší lvice a jeden dívčí románek, obě se mi moc líbily, ale tenhle příběh ve mě zůstane ještě hodně dlouho.

Zakázané uvolnění Zakázané uvolnění Bal Khabra

Romance z hokejového prostředí mám moc ráda, ale tady se opravdu nabízí srovníní s E.Kennedy. Ale i tak se mi příběh líbil, další taková fajn oddechovka.

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Ale jo, takové pohodové letní čtení, hrozně předvídatelné, ale milé. Jenom jsem měla dost problémy s Knoxem, ten mě někdy opravdu iritoval.

Ztracená kapitola Ztracená kapitola Caroline Bishop

Poválečný Lyon a přátelství dvou žen, plaché Lili a živelné Flo. Opravdu dojemné a krásné čtení, můžu jen doporučit. I současnost vyprávěná už starou Flo se mi moc líbila.

Jak ulovit boháče Jak ulovit boháče Evie Dunmore

Další prima série, která mě bavila. Líbí se mi, že se příběhy dotýkají i závažnějších témat. Tenhle díl pro mě asi Top.