nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Tento díl se mi líbil víc než první naprosto nádherný příběh .

22.02.2024 5 z 5

Jablka ze stromu nepadají Jablka ze stromu nepadají Liane Moriarty

Čekala jsem víc nebyla žádná zápletka .

29.01.2024

Kdyby ze světa zmizely kočky Kdyby ze světa zmizely kočky Genki Kawamura

Dobra knížka k zamyšlení za mě doporucuju

06.01.2024

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Hezká kniha o fiktivní postavě .

19.09.2023 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

(SPOILER) Hospodyně byla hodně čtivá knížka . Hlavně se mi líbil závěr . Celou dobu jsem fandila Hanne Claire byla namyšlená, hloupá a hlavně lhářka. Konec byl za mě super konečně se Claire změnila k lepšímu a zjistila,že Hanna tenkrát nelhala.

20.02.2022 5 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Opět skvělé. Jen ten konec to ne teď zase čekat než vyjde další díl . Už aby to bylo fakt super série.

29.01.2022 5 z 5

Matčina panenka Matčina panenka Abby Davies

Tak tahle knížka byla hodně psycho dlouho jsem nečetla takhle dobrou knížku. Četla se doslova sama . Na konci mi teda matky bylo snad i líto i když byla blázen a zly člověk v dětství se jí stali špatné věci takže svým způsobem mi jí líto bylo. Naštěstí vše dobře dopadlo,ale bylo to teda od půlky knížky extrémně napínavé.

18.01.2022 5 z 5

Co když se utopíme Co když se utopíme Sarah Sprinz

Moc hezký příběh i když mistama smutný .

16.01.2022

Tři sestry Tři sestry Heather Morris

Četla jsem všechny tři díly a všechny knížky byli úžasně napsané. Knížka tři sestry byla o o lásce a odvaze tři sester, které se snažili jen jediné přežít holocaust a zůstat spolu. Četla jsem hodně knížek o holocaustu a nemělo by se zapomínat,že se tohle opravdu dělo.

08.01.2022 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Knížka nebyla špatná,ale od autorky bych řekla ,že asi nejslabší. Četla jsem od ní lepší knížky . Hodně mě zklamal ten otevřený konec ,kde si čtenáři musí domyslet závěr knížky .

10.11.2021 3 z 5

Miluj mě navždy Miluj mě navždy Katarína Gillerová

Opět výborné čtení mám ráda knížky od autorky . Tahle byla teda hodně smutná.

07.11.2021 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Čtivá moc pěkná oddechovka. Hrdinové sympatický.

18.10.2021

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

První dva díly byli lepší. Neříkám,že to bylo špatné,ale nejvíc se mi líbil jeho banán. Je to to spíš taková oddechovka .

10.07.2021 3 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Čtiva severská detektivka. Mě se líbila a četla se velice dobře.

07.10.2020 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Sérii s Fabianem Riskem jsem si oblíbila. Vrah mě teda překvapil. Rozhodně dávám plný počet hvězd.

28.07.2020 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Viděla jsem i seriál ne teda všechny série, ale musím říct, že mě to dostalo. Už se těším na další díl.

24.07.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Dobrá hororová knížka jen mi přišlo, že má otevřený konec

05.11.2019 5 z 5

Klíč k minulosti Klíč k minulosti Tatiana de Rosnay

Kniha mě dostala. Četla jsem hodně knih o holocaustu, ale tahle byla skvěle napsaná. Nešlo přestat číst. Hlavně se mi líbilo protínani minulosti s budoucnosti.

20.07.2019 5 z 5

Dívky beze jména Dívky beze jména Martha Hall Kelly

Hodně drsne čtení jako vše z té doby

11.06.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Ze začátku trvalo než jsem se začetla pak to bylo docela dobré. Akorát ten závěr jsem moc nepochopila.

31.05.2019 3 z 5