Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

(SPOILER) Opět sázka na jistotu. Ja tuto sérii miluji.Od začátku pěkně napínavé a čtenáře to drží ve střehu .Zadna hlucha místa. A musím říct, že
ze Charlotte jsem mela teda husí kůži .Uz se těším na další díl.

24.09.2023 5 z 5

Její poslední výdech Její poslední výdech Robert Dugoni

První díl Hrob mé sestry jsem četla asi před pěti lety. A od té doby čekala kdy u nas vyjde další díl.No jsem ráda, že jsem se konečně dočkala. Opět skvele čtení.Jen doufám, že na další díl nebudeme zase tak dlouho čekat.

03.04.2023 5 z 5

Sestřičky pod jmelím Sestřičky pod jmelím Donna Douglas

Tato série je prostě moje srdcovka. A opět mě nezklamala. Těším se na další díl.

31.01.2023 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Třetí díl ze série a opět skvělý jako předešlé dva.Precteno během jednoho dne.Tesim se na další díl.

22.09.2021 5 z 5

Začínáme na konci Začínáme na konci Chris Whitaker

Po přečtení Anotace jsem čekala Thriller,a dostala jsem úplně něco jiného. To byla ,tak krásná a zároveň hodně smutná,emotivní kniha až se mi někdy i těžko dýchalo.Tato kniha se bude u mě určitě radit mezi ty na které se nezapomíná.

03.07.2024 5 z 5

Botanik Botanik M. W. Craven

Po předchozím díle Mrtva zona, který byl trochu slabší jsem nedočkavě čekala na další a vyplatilo se.Pani to byla jízda. Od začátku napínavé a i když má kniha tolik stran ,tak přečteno za dva dny. No a Tilly opět úžasná:-)Jen mám obavy aby to nebyl poslední díl jelikož v originále zatím 6 není.

30.10.2023 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Kniha se četla dobře o tom žádná. Ale někdy mi to připadalo trochu nerealisticke. Během pár dnů toto vše zažít. Erika prostě vede a těším se na nový díl s ní.

25.10.2023 4 z 5

Pohřbená tajemství Pohřbená tajemství Linda Castillo

Ja tu sérii prostě miluji. Za mě opět skvělé.

15.06.2023 5 z 5

Jako stín Jako stín Helen Fields

Pro me velké zklamání. Knihu jsem chtěla párkrát odložit .Nakonec jsem ji docetla , ne proto abych věděla jak to dopadne,ale jestli ještě změním názor na knihu. No to se nestalo. Po přečtení série s Inspektorem Lucem jsem čekala něco víc.Pro mě to byla ztráta času.

05.10.2022 3 z 5

Sestřičky ve víru osudu Sestřičky ve víru osudu Donna Douglas

Opet skvely dil.Jen doufam ,ze budou u nas vydane vsechny dily i kdyz jich je myslim celkem 10 :-)Byla by skoda se nedozvedet jak to vse dopadne.

08.06.2019 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Tady se ukazalo ,ze autorka umi delat svou praci.Je jedno jakou knihu od ni ctu ,vzdy to stoji za to.Kniha me pohltila a cetla se sama.Napinave az do konce .Doporucuji precist.

18.02.2017 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Abby Jimenez

Mám novou oblíbenou autorku. Moje třetí kniha a za mě opět skvělé. Kniha má úplně vše co čekám od tohoto žánru. Jen jsem si nevšimla, že to je druhý díl,takže jdu hned na první.

22.08.2024 5 z 5

Odešla do tmy Odešla do tmy Claire Douglas

Paní to byla jízda.Kniha mě chytla od samého začátku Tady mi sedlo úplně vše.Pribeh napínavý a konec celkem nečekaný. Můžu jen doporučit.

08.08.2024 5 z 5

Dokonalý hrob Dokonalý hrob Stacy Green

Za mě skvělé a myslím, že tady opět máme velmi dobrou krimi sérii.Tesim se na další díl s Nikki.

06.05.2024 5 z 5

Vražedná naděje Vražedná naděje Wendy Dranfield

Tady netřeba psát nějaký zdlouhavý komentář. Série mě od prvniho dílů baví a tento byl opět skvělý. Těším se na další.

05.05.2024 5 z 5

Hra na kočku a myš Hra na kočku a myš Michele Campbell

Skvělé. Přečteno za jeden den. Hned od začátku mě chytla. Můžu jen doporučit.

06.04.2024 5 z 5

Smrtící kolotoč Smrtící kolotoč Alex Smith (p)

Další díl se série a opět skvělý jak předchozí. Od začátku napínavé a drží čtenáře v napeti až do konce. Myslím, že v 5 dílů se máme na co těšit .

25.11.2023 5 z 5

Noční koupání Noční koupání Megan Goldin

Prvni dil nove serie a já jsem teda moc spokojená. Od samého začátku napínavé. A každou kapitolu jsem hltala.Misty mi až bylo zle co vse se přihodilo sestře Hannah. Takže můžu jen doporučit.

24.11.2023 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Skvělé čtení.Od začátku napínavé. Můžu jen doporučit.

22.11.2023 5 z 5

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

K.A.Tucker opět nezklamala. Mám její knihy ráda.To je vždy takové pohlazení na duši.Uz ted se těším na druhý díl s Jonahem a Callou.Muzu jen doporučit.

23.10.2023 5 z 5