uzivatel1190 uzivatel1190 komentáře u knih

Tančím u tyče Tančím u tyče Zuzana Zajícová

Ani nebudu hodnotit, bohužel jsem se nezačetla, nebavilo mě to a knížku jsem odložila po pár stránkách.

02.05.2023

Pralinky s chilli Pralinky s chilli Jana Benková

Jako oddechovka na vyplnění volných chvil dobré, kdo má rád tyto románky, tak bude asi spokojený. Můj šálek kávy to není, mám raději jiné příběhy, nicméně moje očekávání splinila, chtěla jsem nějakou oddechovou knihu, během víkendu ji přečetla, ale zase se ráda vrátím ke svým oblíbeným žánrům.

02.05.2023 2 z 5

Vandrovní apatykářka Vandrovní apatykářka Iny Lorentz

Bohužel jsem nedočetla, nezaujal mě vůbec styl psaní, možná se k ní někdy vrátím.

02.05.2023 2 z 5

Dvojčata paní Karoliny Dvojčata paní Karoliny Ronald H. Balson

Je to opětě zajímavý příběh, psaný velmi čtivě. Už jsem od tohoto autora četla Bývali jsme bratři, no a musím říct, že je to tak trochu na ,,jedno brdo,,.

11.04.2023 4 z 5

Queenie Queenie Candice Carty-Williams

Hrdinka opravdu nesnesitelná ženská, některé pasáže bych klidně vypustila, jinak jsem byla zvědavá, zda se z toho všeho vymotá a jak to dopadne.

03.04.2023 4 z 5

Anglická kuchyně slečny Elizy Anglická kuchyně slečny Elizy Annabel Abbs

Z knížky jsem byla nadšená, jedna z těch, které si jednou ráda přečtu znovu. Moc hezké čtení o ženách, které se postavily diktátu doby a dělaly si věci po svém. Navíc se knížka oprvadu dobře četla, doporučuji.

03.04.2023 5 z 5

Srdcem mojí babičky Srdcem mojí babičky Barbora Linke

Tak tohle se povedlo, přečteno za víkend, nemohla jsem se odtrhnout, těším na druhou knížku ze série.

03.04.2023 5 z 5

Pařížská knihovna Pařížská knihovna Janet Skeslien Charles

Bohužel nedočteno, a to jsem se na knížku tak těšila. Strašně nepřhledný styl psaní, který mě tedy vůbec nebavil.

03.04.2023 2 z 5

Fazóna Fazóna Miika Nousiainen

Tak tohle mě bavilo, vtipný styl, zajímavé linky různých postav, které jsou vzájemně propojené. Určitě si půjčím i druhou autorovu knihu.

21.03.2023 5 z 5

Jeřabinový dům Jeřabinový dům Marie Hajdová

Opravdu vydařená prvotina české autorky, líbilo se mi to od začátku až do konce. Těším se na autorčinu další knížku.

07.03.2023 5 z 5

Utěšitelky Utěšitelky Ruth Hallo

Bohužel nemůžu hodnotit, za prvé strašně složité čtení, ztrácela jsem se v textu i v postavách, což bych asi nějak zvládla, pak to ale přišlo, dívky místo do rpáce odvezli někam mezi vojáky a knížku jsem musela odložit, to bylo tak strašně kruté a barvité, že bych z toho měla akorát zlé sny. Knížky z války mi nevadí číst, pokud to tedy nezabíhá až do takových detailů.

02.03.2023

Kavárna na konci ulice Kavárna na konci ulice Clare Pooley

Skvěle psaná oddechovka, prolínání osudů více hrdinů, do kavárny bych si hned s chutí zašla.

02.03.2023 5 z 5

Smluvené manželství Smluvené manželství Eloisa James

Potřebovala jsem již nějakou knížku s lehčím tématem a nepřekvapivým koncem, účel to splnilo, četlo se to dobře, nenudila jsem se.

02.03.2023 4 z 5

Mysli na mě Mysli na mě Frances Liardet

Děj mě nezaujal, stejně jako styl psaní, nedočetla jsem.

15.02.2023 2 z 5

Med z bodláčí Med z bodláčí Sara Paborn

Knížku jsem nedočetla, příliš táhlé texty, nebavil mě styl psaní.

15.02.2023 2 z 5

Bývali jsme bratři Bývali jsme bratři Ronald H. Balson

Úžasné čtení, zajímavý příběh, střídají se časové linky, to je přesně to, co mám ráda. Nemohla jsem se odtrhnout, určitě si půjčím i další knihy tohoto autora.

07.02.2023 5 z 5

Do hrobu si to nevemu Do hrobu si to nevemu Karel Šíp

Oddechovka, raději ho poslouchám živě.

07.02.2023 2 z 5

Odpusť, že jsem se vrátil Odpusť, že jsem se vrátil Iva Tajovská

Moc hezky pospané, někdy až možná zbytečně do detailů, ale i tak se mi téma a jeho zpracování moc líbilo.

09.01.2023 5 z 5

Dravec Dravec Marek Epstein

Knížka musela jako celek být výborná, já ji nedočetla, neměla jsem na to, bylo mi z mužského ,,hrdiny,, zle. Možná se ke knížce někdy vrátím, až naberu odvahu na toto téma.

09.01.2023 4 z 5

Nebe nad Perninkem Nebe nad Perninkem Štěpán Javůrek

Čte se to velmi dobře, v knize se prolínají různé časové linky, to celou knížku oživí, výborný popis postav i děje samotného. Nenudila jsem se.

05.01.2023 5 z 5