uzivatel1190 uzivatel1190 komentáře u knih

Další z knížek této autorky, která se mi dostala do ruky a opět skvělé dílko, bezvadně se to četlo. Na stolku mi teď leží Pobrdské ženy, tak se těším.

07.09.2023 5 z 5

Dům knih Dům knih Beate Rygiert

Čtení jsem si užila, příjemná oddychovka na léto, psáno svižným tempem, ráda si půjčím i další díla této autorky.

07.09.2023 5 z 5

Čokoládový klub Čokoládový klub Carole Matthews

Nedočteno, nějak mi osoby nebyly sympatické a neseděl mi ani styl psaní.

14.08.2023 2 z 5

Opět parádní čtení, už se těším na další knížku této autorky.

14.08.2023 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Všichni o tom mluvili, tak jsem si také půjčila:) No, opravdu nenáročné čtení na jedno odpoledne. Další díly už číst nepotřebuji.

14.08.2023 2 z 5

Jménem mojí sestry Jménem mojí sestry Barbora Linke

četla jsem ji jako druhou v pořadí, což vůbec nevadilo, bylo to stejně dobré čtení jako Srdcem mojí babičky, určitě doporučuji.

14.08.2023 5 z 5

Dítě na nástupišti Dítě na nástupišti Gill Thompson

Velmi čtivá knížka, smyšleny příběh, do kterého autorka zakomponovala skutečné události.

18.07.2023 5 z 5

Švadlena z Dachau Švadlena z Dachau Mary Chamberlain

Velké překvapení nakonci, knížka mě chytla, vůbec jsem se nemohla odtrhnout, přečteno za dva dny.

18.07.2023 5 z 5

Herečka: Múza první republiky Herečka: Múza první republiky Jana Poncarová

A mně se to nakonec líbilo, začátek byl takový nijaký, ale pak jsem se nemohla odtrhnout. Je pravda, že některé pasaže byly takové zdlouhavé, ale jako celek hodnotím pozitivně, zase. Zkusím ještě další knihy od této autorky.

18.07.2023 4 z 5

Hlavně o mamince Hlavně o mamince Arnošt Goldflam

Takové víkendové čtení plné vzpomínek. Půjčila jsem si a dočetla hlavně díky tomu, že tohoto autora mám ráda, ale živě se mi jeho vyprávění líbí více.

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Nedočteno, vůběc mě to nebavilo, čtu všechny možné žánry, ale tady jsem se nějak neuměla ponořit od děje.

10.07.2023 2 z 5

Holky to někdy nemaj lehký Holky to někdy nemaj lehký Klára Mandausová

Zajímavé příběhy žen, komentář k tomu od psychiatričky, proloženo rozhovory. čekala jsem trošku víc, nicméně bylo to poučné.

Než vybledne den Než vybledne den Kristína Hušeková

Takové víkendové neveselé čtení. Chytlo mě to, protože jsme demenci zažili u mého tatínka, tak jsem se uměla vcítit, jak těžké to je se o někoho starat, lehce mě to vrátilo i zpět do doby, kdy byl ještě živý.

Tišina Tišina Susanne Skogstad

Zajímavý pohled do nitra ženy, které zemřel milovaný partner. Přečteno za odpoledne.

10.07.2023 4 z 5

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Bavilo mě to. Zase jiný pohled na období z druhé světové války, z jiného a netraduičního prostředí. Zkusím i jiné knížky od této autorky.

29.05.2023 4 z 5

Život a jiné nesrovnalosti Život a jiné nesrovnalosti Michaela Škultéty

Vzhledem k tomu, že jde o soubor statusů, tak nečekjet žádný děj. Nicméně bavila jsem se, knížka ideální do autobusu či čekárny.

29.05.2023 4 z 5

Pro dnešek a pro příště zavřeno Pro dnešek a pro příště zavřeno Martin Janda

Velmi čtivý přívěh o období 2. světové války ukazuje změny charakterů bhěm války a po ní.

29.05.2023 5 z 5

Maják Maják Zdeňka Martincová

Přečteno za jedno odpoledne, příběh chvílemi až naivní, ale nenudila jsem se. Na deštivé odpoledne dobrá volba.

15.05.2023 3 z 5

Ono samo se to... Praštěné historky, u kterých budete slzet smíchy! Ono samo se to... Praštěné historky, u kterých budete slzet smíchy! Kristina Hlaváčková

Tak tato knížka kdyby nevznikla, tak by se vůbec nic nestalo. Odložila jsem po pár stránkách, tento humor mě opravdu neoslovil.

15.05.2023 1 z 5

Kočičí kavárna Kočičí kavárna Charlie Jonas

Milý příběh, od knížky jsem ale čekala trošku víc, některé pasáže se opakuji a jsou dle mého nadbytečné.

15.05.2023 4 z 5