uzivatel1190 uzivatel1190 komentáře u knih

Holky z loděnice Holky z loděnice Nancy Revell

Děj se odehrává ve válečné době, v prostředí netradičním pro ženy, knížka se mi četla dobře, ze začátku jsem se lehce ztrácela v tom kdo je kdo, ale jinak se mi knížka celkem líbila a určitě si přečtu i další pokračování.

25.11.2022 4 z 5

Jak to mají holky Jak to mají holky Lauren Saft

Tak dočetla jsem ji, chtěl jsem vědět, jak se ty vztahové propletence rozmotají, chvílemi jsem si ale říkala, že to je knížka pro mládež, i když trochu drsnější, děj nicméně utíkal, bylo to psané lehce, dobře čitelné, na deštivý víkend, kdy se Vám nechce moc přemýšlet, je knížka ideální.

16.11.2022 2 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Knížku jsem nedočetla a odložila po pár stránkách, přišla mi strašně zmatená, těžce psaná, nebavila mě.

16.11.2022 2 z 5

Po povrchu Po povrchu Tomáš Třeštík

Velmi zajímavé čtení, občas plné sebereflexe, vtipné, čtení mě fakt bavilo.

31.10.2022 5 z 5

Noc nic nezadrží Noc nic nezadrží Delphine de Vigan

Knížka se mi asi dostala do ruky, kdy jsem na ní neměla náladu...Po pár stránkách jsem jí odložila, nějak mě nezaujal styl psaní, někdy se k ní možná vrátím.

31.10.2022 3 z 5

Chlapec s kamínky Chlapec s kamínky Sophie Loubière

Velmi čtivá knížka, děj napínavý, mám ráda, když se děj prokládá i něčím jiným ( v knížce poznámky do deníku), konec byl očekávatelný, ale i tak jsem si knížku užila.

31.10.2022 4 z 5

Rafanda Rafanda Karla Kubíková

Zaujala mě od této autorky knížka Hájovna, tak jsem si půjčila její další knihy. Rafanda je skvělý příběh o životě obyčejných lidí, bezvadně se čte, doporučuji.

18.10.2022 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Opravdu silný příběh, navíc styl psaní je přesně můj šálek kávy.

18.10.2022 5 z 5

Dívka, která nepřestala věřit pohádkám Dívka, která nepřestala věřit pohádkám Marcia Grad

Knížku jsem nedočetla, odložila jsem ji po pár stránkách, strašně mě nebavil styl psaní.

18.10.2022 1 z 5

Jak jsem sebrala odvahu Jak jsem sebrala odvahu Barbora Šťastná

Bohužel mě kniha vůbec nebavila a odložila jsem ji, třeba se k ní někdy vrátím.

02.10.2022 2 z 5

Přečteno za dva večery, silný příběh.

02.10.2022 5 z 5

Instant Instant Miloš Knor

U knížky jsem se bavila, fejetony jsou vtipné a trefné. Ideální do autobusu nebo do čekárny nebo na ukrácení dlouhé chvíle.

02.10.2022 4 z 5

Chci tě mít ve skříni Chci tě mít ve skříni Simona Votyová

Kniha od mé oblíbené autorky, skvělý děj, ukázka toho, kam se dostane vztah, když spolu lidé nemluví, umocněný postavou autistické dcery hlavních hrdinů.

02.10.2022 5 z 5

Má mě ráda, nemá mě ráda Má mě ráda, nemá mě ráda * antologie

Jako u každého souboru povídek od různých autorů, některé byly zajímavé více, některé méně, na deštivé odpoledne knížka tak akorát.

24.08.2022 3 z 5

Skutečná Skutečná Petra Nesvačilová

Herečku mám velmi ráda, při čtení jsem úplně slyšela její vyprávění. Moc milé a odpočinkové čtení plné vzpomínek, zamyšlení a navíc moc hezké obrázky.

24.08.2022 5 z 5

Samorostka Samorostka Marcela Mlynářová

Dočetla jsem zhruba do 1/3, stále skoro stejné, celkem nezáživný a stále se opakující popis zážitků, od knížky jsem čekala něco jiného, autorc zkusím dít ještě šanci a sáhnu po jiném jejím díle.

24.08.2022 2 z 5

Provařená Provařená Simona Votyová

Střídání dějových linek, svižný styl psaní, zajimávý děj, příjemné čtení, určitě zkusím i další knížky od této autorky.

12.08.2022 5 z 5

Leonard a Hladový Paul Leonard a Hladový Paul Rónán Hession

Ideální knížka na dovolenou, i v obyčejných lidech je něco neobyčejného, opravdu milé čtení.

10.08.2022 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Knihu jsme přečetla za víkend, příjemná oddechovka

11.07.2022 4 z 5

První šifra První šifra Denise Rudberg

Velmi dobře se mi četla, těším se na další díl.

27.06.2022 5 z 5