uzivatel1190 uzivatel1190 komentáře u knih

Tajemství tří žen Tajemství tří žen Mária Ďuranová

Nenáročný román o matce a jejích dvou dcerách, z nichž každá má své tajemství. Četlo se to velmi dobře, v ději byly i zajímavé zvraty.

03.03.2022 3 z 5

Povídky o nelásce Povídky o nelásce Michal Viewegh

Dočetla jsem jen díky výzvě, protože autor je o 22 let starší než já, naštěstí knížka je slabá. Povídky jsou trapné, nepobavila mě snad ani jedna, na konci je ,, divadelní hra", u které se přiznám, že jsem četla každé páté slovo a těšila se, až to celé skončí. Bohužel za mě nejhorší, co jsem od tohoto autora četla.

01.03.2022 1 z 5

Město žen Město žen David R. Gillham

Z děje knihy jsem byla nadšená, vtažená do děje. Málokdy si čtu knihy z období války, tato zaujala obálkou. Ukázka toho, že někdy je třeba rozlišit co je dobré a co špatné, bez ohledu na zákony. V knize nechybí vášeň, nebezpečí, zrada, zvrat v ději. Doporučuji.

28.02.2022 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Bohužel zklamání, kniha mě vůbec nenadchla, odložila jsem ji po pár stránkách, strašně zmatečná.

21.02.2022 2 z 5

Uchem jehly Uchem jehly Zbigniew Czendlik

Příjemné čtení, zajímavý hosté, témata rozhovorů nutí k zamyšlení.

08.02.2022 4 z 5

Léto plné neskutečných věcí Léto plné neskutečných věcí Rowan Coleman

Na knížku jsem se těšila, byla ale maličko zklámáním, velmi zvláštní příběh, ve kterém se skáče v čase, nicméně knížka se dobře četla, vtáhla do děje a čtenář chce vědět jak vše dopadne.

08.02.2022 4 z 5

Všechny barvy noci Všechny barvy noci Karine Lambert

Knížka se mi opravdu líbila a zařadila se mezi ty, které chci vlastnit, ne si je jen půjčit v knihovně. Dobře se mi četla, nutila k zamyšlení, opravdu doporučuji.

28.01.2022 5 z 5

Dvakrát sedm pohádek Dvakrát sedm pohádek František Hrubín

Knížku jsem četla už jako malá, pak jsem ji četla všem svým synovcům a neteřím, pro své děti jsem si musela koupit již nové vydání, to po mně bylo už salátové. Knížka je kouzelná, skoro všechny básničky znám už nazpaměť, rádi se s k ní s nejmladším synem vracíme.

28.01.2022 5 z 5