WEIL WEIL komentáře u knih

Obsluhoval jsem hokejového krále Obsluhoval jsem hokejového krále Pavel Loněk

Loněk se pohyboval kolem Jágra roky, takže ho musel dost poznat a jak ho poznal, tak to zde napsal.

Jaromír Jágr - Hledání nebe Jaromír Jágr - Hledání nebe Pavel Loněk

Pokud bude hledat Jágr nebe po kasínech, tak nevím...

Při jeho příjmech je nepochopitelné, že do svého rodiště nedal žádné peníze. Proč tam nepostavil halu?

Eliáš dal 160 milionů do tréninkové haly v Brně, a to má mnohem menší příjmy, ale Jágr? Nic. Drobné, z pohledu jeho účtů. Ostuda.

20.08.2011 2 z 5

Libůstka Libůstka Mariusz Szczygieł

Po Gottlandu jsou zde příběhy o obyčejných Polkách. Jaké jsou? Co jí? Po čem touží? Vše v knize je.

20.08.2011

Receptář prima nápadů 2 aneb Co jste v televizi (ne)viděli Receptář prima nápadů 2 aneb Co jste v televizi (ne)viděli Přemek Podlaha

Když už Receptář nechtěli na CT, ihned po odborníkovi skočila TV Prima.
A jedeme dál. Nikdy není dost dobrých nápadů pro zahrádkáře a domácí kutilstvo.

Vítězové z obrazovky Vítězové z obrazovky Přemek Podlaha

Ty nejlepší recepty a nápady pro každou domácnost a zahradu od renomovaného člověka.

Receptářování Receptářování Přemek Podlaha

Bez fejetonů, které u sebe shromáždil Přemek Podlaha se žádný domácí kutil neobejde.

Fit maminka Fit maminka Markéta Dočekalová

Lucie Výborná byla dobrá moderátorka, tenistka, a nakonec je asi i maminkou, neb se většiny aktivit vzdala a měla první dítě se sportovcem co se zabýval sumem.

20.08.2011

Jak Slávek randil s Markétou aneb byli jsme u toho Jak Slávek randil s Markétou aneb byli jsme u toho Markéta Dočekalová

Ano, se Slávkem na TV NOVA - pamatuji si jak tam randili, a pořad tak upadl, že byl zrušený.

Tvůrčí psaní 3 Tvůrčí psaní 3 Markéta Dočekalová

A Tvůrčí psaní potřetí.

Učebnice by neměla chybět v knihovničce žádného budoucího autora.

Něco za něco Něco za něco Markéta Dočekalová

Román, který je ukázkou, jak se sama Markéta Dočekalová naučila psát.

20.08.2011

Rádce pro (začínající) spisovatele, novináře a překladatele Rádce pro (začínající) spisovatele, novináře a překladatele Markéta Dočekalová

Kdo s něčím začíná, tak je obvykle za každou radu vděčný.

I když výsledně každý bojuje o své tvary, o své formy, o své výsledky.

Tvůrčí psaní pro každého Tvůrčí psaní pro každého Markéta Dočekalová

Jak se naučit dobře psát?

Proč psát a proč nepsát?

Užitečná kniha.

Pepíci Pepíci Mariusz Surosz

Nelíbí se mi, že Čhechy nazývají Poláci Pepíci. Nezní to pěkně. Když už tak by měli Josefové.

Sama mezi Indiány Sama mezi Indiány Ettore Biocca

Helena se vrací po únosu, který trval 30 let zpátky do civilizace, poděkovat za to může italskému etnografovi Ettoremu, který se zabývá dosud neprobádaným světem Indiánů na Orinoku.
Helena ale není ani moc spoojená v civilizaci, už siu moc zvykla na život v pralese. Není divu, třicet let je třiecet let a její příbuzní ji už dávno doma pohřbili a oplakali.

20.08.2011

Horoskopy pro každého na rok 2011 Horoskopy pro každého na rok 2011 Olga Krumlovská

Kdo si tenhle horoskop nekoupil, tak může, ale má to smysl? Už je srpen 2011 a do konce roku už po srpnu jen 4 měsíce.

20.08.2011

Tajemná duše zvířat - Člověk a nadpřirozené schopnosti ve zvířecím světě Tajemná duše zvířat - Člověk a nadpřirozené schopnosti ve zvířecím světě Olga Krumlovská

Zvířata a člověk a obráceně. tyhle vztahy jsou dobré či špatné. Jak pro koho.

Dokonalé dítě podle hvězd Dokonalé dítě podle hvězd Olga Krumlovská

A proč dokonalé dítě podle hvězd? Proč ne dokonalý stařec podle hvězd? To by se asi neprodávalo.

Léčení těla a duše Léčení těla a duše Jiří Alexa

No, léčebné metody našich babiček a prababiček moc úspěšné nebyly, neb jinak by byl průměrný věk dříve delší než byl.

Jóga prstů Jóga prstů Olga Krumlovská

A zde je vše - aromaterapie, muzikoterapie, zpěv - a hlavně jak si mnou a procvičit prsty.

Keltské horoskopy Keltské horoskopy Olga Krumlovská

Keltové byly vyspělejší než při stěhování národů Slované.
Uměli i tavít železo, Slované jen zemědělské prace.
A že uměli i čarovat, to ano, a to Slované neuměli.