Martiiiik Online Martiiiik komentáře u knih

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Výborná kniha, jako vždy :-) Jen mě mrzí, že je pro teď poslední :-( Zase velmi čtivá, ani jsem si nevšimla a byla jsem u poslední stránky :-) Zase se něco dozvíme o Kim :-) Už aby Angela napsala další :-)

18.01.2021 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Angela se prostě nikdy neomrzí :-) Zase super kniha :-) Zase děj frčel, ani minuta nudy.. Tady autorka výborně vystihla emoční stránku důsledků konce minulé knihy.. Obdivuhodné.. Hlavní myšlenka knihy taky výborná.. Prostě zase nejde jinak než 5 hvězd :-)

16.01.2021 5 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Za mě velká slabota.. Asi jsem namlsaná z Angely Marsons, ale za mě se to dost táhlo.. Dost často spousta slov o ničem a zbytečností, nelogičností.. Tři hvězdy za ten konec, protože docela ušel, ikdyž také trochu přitažený za vlasy. Další knihu už se číst nechystám

13.01.2021 3 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Moc krásná knížka, sice kraťounká, ale člověk s Gumpem prožije z celého srdce každou minutu.. A možná jsem si měla s komentováním počkat, až malinko opadnou emoce.. :-) protože ty kniha vyvolává hrozně silné.. Člověk by nejradši něco provedl každému, kdo dokáže takhle ublížit.. a zároveň s tím smutkem a žalem člověk prožije tu psí bezpodmínečnou lásku a oddanost až za hrob.. A doporučuji si vzít ke čtení kapesník :-)

12.01.2021 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Angelo, Angelo, copak jsi nám to provedla :-( i slzička ukápla.. Jinak byla kniha jako vždy skvělá, čtivá, zajímavá, s tématem autorka rozhodně nešlápla vedle.. :-) nicméně poprvé u autorky potřebuji chvíli pauzu, na zpracování emocí :-)

11.01.2021 5 z 5

Pustina Pustina Stina Jackson

Mě tedy kniha moc neuchvátila.. Za mě béčkové vyprávění, tři hvězdy za celkem slušné vykreslení místa.. a postavy Vidara.. Tak nějak hodně brzy jsem tušila, kdo je vrahem.. nicméně spousta otázek za mě zůstala nezodpovězených a mnoho věcí nedořešených.. nevím, zda to byl záměr, aby si to čtenář domyslel podle svého, ale asi po další knize autorky nesáhnu..

10.01.2021 3 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Zase se budu opakovat, Angela prostě umí :-) zase čtivé, napínavé a nešlo to odložit :-) Také hezky zamotané a na vraha jsem nepřišla :-) několik zajímavých témat, k zamyšlení.. nedá se nic dělat, hurá na další díl :-)

08.01.2021 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Už se u této autorky podezřele opakuji :-D Zase to bylo čtivé, zase se kniha nedala odložit, téma bylo velmi zajímavé.. :-) Také se něco nového dozvíme o Kim :-) Takže zase nemohu než dát pět hvězd a pustit se do další :-)

06.01.2021 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Je vidět, že už autorka pochopila, že velký chaos je trochu kontraproduktivní a konečně to nebylo tak zmatené.. :-) Hlavní téma knihy mi přišlo velmi zajímavé, i to, jak se všechno postupně propojovalo a zapadalo do sebe :-) Občas se zde sice najdou drobné nelogičnosti, ale autorka jistě míří správnou cestou a už se těším na její další počiny :-)

04.01.2021 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Další super knížka, autorka snad ani neumí napsat nic slabšího :-D Děj frčí, člověk si ani na minutku neoddechne od napětí :-) I Kim se stále stává silnější, je to jako naděje, že se všechno trápení dá překonat :-) Takže zase nemohu méně než pět hvězd :-)

03.01.2021 5 z 5

Sekta Sekta Martin Goffa

Výborný Goffa, už jsem se nemohla dočkat :-) Tentokrát autor malinko pozměnil strukturu díla, dost se zde prolíná dnes, předtím a potom.. Nicméně byla kniha nadmíru čtivá, udržovala neustále v napětí, protože člověk vždycky ví kousek a je hrozně zvědavý, kam nakonec zapadne.. :-) vřele doporučuji a kdo má autora rád, má se opravdu na co těšit :-)

01.01.2021 5 z 5

Mořská modlitba Mořská modlitba Khaled Hosseini

To byla zajímavá desetiminutovka :-) Textu je zde opravdu hodně málo, ale v kombinaci s perfektně vystihujícími ilustracemi je to efektní... Vyvolává to emoční odezvu.. Člověku je těch lidí opravdu líto, ale na druhou stranu útěk není řešení.. a bude se to neustále opakovat dokud se problém nevyřeší u zdroje.. takže za mě cítím spíš beznaděj, že to nemám šanci nijak změnit..

01.01.2021 3 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Angela stejně skvělá jako vždy.. :-) Děj frčí a za chvilku je konec :-) Jen mi přijde, že Kim začíná trochu měknout, tak uvidíme, jestli to byla jen krátkodobá slabost :-D Chce to hned další díl no.. ;-) :-D

30.12.2020 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Kniha se mi ze všech dílů zatím líbila nejvíc :-) téma skvělé, i když smutné.. :-( kniha byla velmi čtivá, nešlo to vůbec odložit :-) doufala jsem celou knihu, že to takto skončí a stalo se :-) a zase jsem neuhodla vraha :-D tak třeba příště :-)

26.12.2020 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

To byla zase rychlovka :-) Autorka se s tím nemaže, děj fičí jako namydlený :-) Ale jsem ráda, že jedna z postav je pouze fiktivní, brrr :-D Je fakt, že Kim má trochu moc dokonalý čich na všechny pachatele, detaily.. tak hurá na další :-)

19.12.2020 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

Tak konečně jsem se dočkala :-) Od Nesba se ani špatná kniha čekat nedá :-) Trvalo mi se začíst delší dobu než obvykle, ale tak po sté stránce už to jelo.. :-D Vypravěčský styl na jedničku a hlavní postavy, super.. :-) Přiměřené množství mrtvých na délku knihy :-D Byla jsem spokojená.. :-) Doporučuji :-)

16.12.2020 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Kniha se mi líbila :-) Hlavně oceňuji, že to mělo spád, rychlý děj, prostě ani vteřina nudy, na to by ani nebyl čas :-) Ikdyž s hlavní postavou jsem se musela chvíli sžívat, dlouho mi lezla docela na nervy :-D A osobně se přiznávám, že jsem na vraha nepřišla, sice se dá vytušit něco divného, ale tohle bych si opravdu nikdy netipla :-) Takže za mě super a vrhám se na další díl :-)

16.12.2020 5 z 5

Jako v nebi, jenže jinak Jako v nebi, jenže jinak Aleš Palán

Poslechnuto jako audiokniha :-) Příběhy se mi moc líbily, tito lidé žijí úplně jiné životy.. Jsou tak nějak svobodnější.. Jistě si přečtu další z autorových knih :-)

12.12.2020 5 z 5

Jako o život Jako o život Lisa Jackson

Kniha se mi líbila, Lisa se jako vždy projevila jako skvělá vypravěčka :-) faktem je, že na thriller je to poměrně mírumilovné, alespoň v porovnání se severskou drsností :-) a navíc konec byl téměř pohádkový :-) moc se mi líbí koncept příběhu, jak se postupně dozvídáme informace o jednotlivých postavách a dotváří se tím celek.. už se těším na další knihu autorky :-)

12.12.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Kniha se mi líbila malinko víc než autorčina prvotina, ale i tak nejsem nijak zvlášť nadšená. Zase to bylo hrozně zmatené, autorka se sice snaží tímto způsobem zvyšovat napětí, ale na mě to mělo spíše opačný efekt. A ty prvky nadpřirozena, no.. K tomu jedna Ninja.. :-D Nejsem si úplně jistá, zda sáhnout po další knize je dobrý nápad...

11.12.2020 3 z 5