Kami33 Kami33 komentáře u knih

Kniha hřbitova Kniha hřbitova Neil Gaiman

Mám ráda pohádkové příběhy, svět fantasy a vyprávění pana Gaimana, proto mám moc ráda i Nika a všechny ty, co mu pomáhají. Krásné čtení.

22.11.2021 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

První setkání s autorkou. Knížka mě bavila a jdu na další díl. O pravděpodobnosti zápletky se nechci rozepisovat, jedná se o detektivku, ne literaturu faktu a proto, proč ne?

13.11.2021 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Hezký díl, čtivý a napínavý. A myslím, že série může klidně pokračovat.

13.11.2021 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Skvělá série, skvělý příběh.

10.11.2021 5 z 5

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

Pro mě velké zklamání. Knížka se četla rychle, a to je asi jediný důvod, proč jsem ji dočetla. Ale ten obsah. Dva roky pátrání a nic a najednou průlom. Hlavní hrdinové, kteří si poradí se všemi protivníky a navíc pokaždé dokáží utéct. Děj se odvíjí jako puzzle, vše do sebe bezvadně zapadá. No, přišlo mi to jako dílo talentovaného žáka středoškoláka. Trošku naivní.

30.10.2021 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Od prvních stránek až do konce super.

30.10.2021 5 z 5

Hodná holka Hodná holka Mary Kubica

Toto je už několikátá kniha, kde mi vadí to, že než začne být děj napínavý, jste za polovinou knihy. Prostě mám pocit, že super knížka by měla mít i super začátek nejen konec.

24.10.2021 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Souhlasím s předchozími komentáři. Čte se moc hezky. Pro mě to znamená, že se těším na chvíle, kdy knížku otevřu a můžu pokračovat v napínavém příběhu. A to tenhle rozhodně byl.

24.10.2021 5 z 5

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Tuto sérii mám ráda. Nicméně náročnost detektivní zápletky tohoto dílu mě překvapila. Myslím, že úplně každý musel pachatele odhalit už na počátku knihy. Takže šlo jen o to sledovat, za jak dlouho to zjistí i policejní oddělení.

17.10.2021 4 z 5

Ochotná zemřít Ochotná zemřít Lisa Jackson

Tuto sérii (Pescoliová - Alvarezová) mám ráda, ale tento konkrétní díl mě tolik neoslovil.

17.10.2021 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Knížka mě bavila. Přišla mi čtivá a napínavá, vše zamotané se postupně vysvětluje (více či méně pravděpodobně). Vzhledem k tomu, že Kříďák se mi líbil, Jáma mě nenadchla, jsem ráda, že Ti druzí byli opět zábavným čtením.

05.10.2021 5 z 5

Nehoda Nehoda C. L. Taylor

Knížka se četla dobře. Prolínání minulosti a současnosti mě baví. Ale jak jsem nerozuměla chování Sue v minulosti (nicméně vzhledem k věku se dá pochopit), tak její jednání v přítomnosti - jako dospělé - ženy bylo dost nepochopitelné.

05.10.2021 4 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Taková lehká oddychovka, která se čte skoro sama. Proč ne.

Pohřbeni zaživa Pohřbeni zaživa Dominik Dán

Hezké jako vždy.

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Docela drsné, ale hezké a čtivé.

Jáma Jáma C. J. Tudor

Takže úplně špatné to nebylo, ale bylo zde pár věcí, které mě dost rušili. Například hlavní hrdina - gambler, alkoholik... a vůbec tak trochu ztroskotanec, vymahačka dluhů Gloria (ta mi tam vyloženě neseděla) a celkově většina děje byla dost předvídatelná. Všechny postavy byly takové zkratkovité. O podobnosti s Kingem už tady psáno bylo.Nicméně četlo se to dobře.

27.09.2021 3 z 5

Trest pro hříšné Trest pro hříšné John Saul

Tak trochu zklamání. Čekala jsem od námětu víc.

05.09.2021 3 z 5

Má je vina Má je vina Clare Mackintosh

Tady dávám velké plus Databázi. Nebýt jí, nevím jestli bych knihu neodložila. Čekala jsem na "zvrat" a dočkala se.

05.09.2021 4 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Nebylo to úplně špatné, ale ...
Nemá smysl opakovat, že Zimní lidé byli povedenější.

05.09.2021 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Čtivé, napínavé, mě se líbilo.

05.09.2021 5 z 5