MAU256 MAU256 komentáře u knih

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Abych řekla pravdu, nevím, co si o této knize mám myslet. Byla čtivá, to jí nemohu upřít, sexu tam bylo až dost (výdrž - neuvěřitelná), ale něco mi na ní nesedlo. Možná to, že se mi příčí, když se muž chová k ženě, jako by byla kus hadru. To je prostě něco, co nemohu překousnout.
Liam byl kretén, pro kterého nejsou lidi nic, no až na jednu, teď už možná dvě... osoby. Zabíjení na denním pořádku, emoce "nula". Jessica je "blbka", která s sebou nechá vláčet a ještě se do něj zamiluje (zvrhlost). Ale co, vždyť je to kniha a někomu se to prostě líbí.

31.05.2022 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Krásně čtivý příběh, tentokrát z pohledu Avery. Jsem ráda, že jsem na tuto autorku narazila. Avery a Cama jsem si zamilovala. I když musím přiznat, že knížka z pohledu Cama se mi líbala o kousek víc. Ale i přesto knížku mohu jen doporučit.

23.04.2022 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Musím říci, že od této autorky se mi více líbily knížky "Výpověď", "S pozdravem Carter" nebo "Trhni si, Ethane". Knížka nebyla špatná, ale mohlo by tam být o trochu méně sexu. Jinak v jistém smyslu Andrewa chápu, ztratit někoho, koho opravdu milujete, a dostat se zpět není tak snadné. Jednodušší bylo pro něj vytvořit si pravidla: jedna večeře, jedna noc, žádné opakování. Ale i přesto se mu Aubrey dostala pod kůži. Je vidět, že srdci se přeci poroučet nedá...

12.04.2022 5 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Do prvního dílu z trilogie jsem se musela malinko zakousnout do čtení, protože to je zase trošičku jiný styl psaní. Ale nemohla jsem se dočkat pokračování tohoto druhého dílu. Keira a Lachlan jsou pro sebe stvořeni, ale ani jeden z nich nějak nechce ustoupit. Poslední část knihy mě úplně dostala, teď už jen aby vyšel poslední díl. Měla jsem počkat, až budou na trhu všechny díly, protože teď se už nemůžu dočkat poslední části trilogie, abych zjistila, jak to s nimi nakonec dopadne. Knížku doporučuji, i když je to trošku jiné čtení.

18.05.2021 5 z 5

Jen se mnou Jen se mnou Samantha Young

"Moje Statečné srdce, chci, aby tvůj domov byl tam, kde jsem já, protože můj domov je tam, kde jsi ty."

Autorka nezklamala. První díl série byl dokonalý. Doufám, že na pokračování nebude dlouho čekat.

13.09.2024 5 z 5

Láska bez obalu Láska bez obalu Lexi Ryan

"Dáváš mi všechno," zašeptám.
"Všechno, na čem záleží."
"Tak mi dej svoje navždy."
Pomalu otevře krabičku a odhalí v ní třpytivý diamant. "Jestli mi chceš dát víc, dej mi svý zítřky. Chci tvůj smích a slzy. Chci tvý dobrý i špatný dny."

Jo, jak zde píší v komentářích - klišé, předem víte, jak to dopadne. Ale to neznamená, že zde nemůžou nastat infarktové stavy :-). I tento díl byl neskutečně čtivý. Jakeovi jsem fandila od začátku.
Už se těším na příběh dalšího ze sourozenců, snad nás nenechá autorka moc dlouho čekat. Pro romantické dušičky můžu jen doporučit.

04.09.2024 5 z 5

Zvrhlá hra Zvrhlá hra Tess M. Puffrová

Jsem nepoučitelná, opět jsem sáhla po knize, která má více dílu a já nemám po ruce pokračování, co je prostě nutné mít. Kniha byla velice čtivá, ve skutečnosti bych takové chování neschvalovala (každou chvíli jsem kroutila hlavou) - ani u jednoho z nich, ale v knize jako úlet od reality?
No, teď už jen očekávat další díl.

03.09.2024 3 z 5

Twisted Lies: Lži na ostří nože Twisted Lies: Lži na ostří nože Ana Huang

"Jak moc jsi to podělal?" jeho obočí se zvedlo když jsem mlčel. "Až tak?"
"Je to složitý."

A máme tu poslední ze čtveřice kamarádek a její životní příběh, který jí přinese lásku na celý život. Těšila jsem se na poslední díl a zároveň je mi smutno, že se se všemi musím rozloučit. Celá série se mi moc líbila, autorka píše čtivě, určitě doporučuji přečíst všechny díly.

01.09.2024 4 z 5

Všemi smysly Všemi smysly Rebecca Yarros

"Tohle jsi potřebovala vidět. Nikdy jsem ani jediný okamžik nelitovala, že tvého tátu miluju. Dokonce i po jeho smrti bych si ho znovu vybrala, a nemá to nic společného s vámi dětmi. I kdybychom vás neměli, roky, které jsem s ním mohla prožít, stojí za tuhle bolest." Ukázala na shledání, která se pod námi odehrávala. "K těmhle okamžikům se upínáš, protože možná bolí poslat ho pryč, ale nic se nevyrovná pocitu, když se ti vrátí. Jsi mnohem vděčnější za to, co máš, mnohem víc si uvědomuješ, jak je to vzácné."
Otočila se ke mně a vzala do dlaní mojí tvář, která se tak podobala její. "Neber lásku jako samozřejmost."

Ach, tak to bylo smutné, ale krásné čtení, příběh chvílemi láme srdce a slzy nejdou zadržet. Fandila jsem Joshovi, aby jí dokázal získat na svoji stranu, zasloužili si lásku, kterou nalezli. Pro romantické dušičky můžu jen doporučit ;-).

30.08.2024 5 z 5

Tatér Tatér Katy Cooper

"Tvůj táta se stal oficiálně mým nejoblíbenějším členem vaší rodiny."
"Myslela jsem, že to jsem já."
"Ne, právě tě přeběhl."
"V tom případě bych si to místo měla vybojovat zpátky," dám mu pusu na krk.

Vicky - bohatá rozmazlená "princeznička", která je pouhou loutkou v rukou své matky, se poté, co přistihne svého snoubence při nevěře, rozhodne, že jako svá matka rozhodně skončit nechce. A jak se k tomu její matka postaví? No, z Vicky je náhle bezdomovkyně, která se však jen tak nevzdá a své matince se nepodvolí.
Jason - tatér, který peněz zrovna na rozdávání nemá, má však obrovské srdce plné lásky a miluje svého desetiletého syna. A zrovna do jeho tetovacího salónu zamíří opilá Vicky a dožaduje se tetování.
A jak to celé dopadne? Knížka stojí za přečtení, mě se líbila, romantickým dušičkám mohu doporučit.

14.08.2024 4 z 5

Americký milostný experiment Americký milostný experiment Elena Armas

"Promarnil jsem tolik času tím, že jsem se litoval, a myslel na to, o co jsem přišel, že jsem neviděl to, co pořád ještě mám. Co bych mít mohl."

O kousíček lepší než první díl. Rosie a Lucase si prostě nešlo nezamilovat... a jejich experiment ani jinak dopadnout nemohl ;-).

11.08.2024 4 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Když táta odpoví, zní zlomeně, rozrušeně, a dokonce i omluvně. "Člověk má jenom jednu spřízněnou duši. Nechci, aby tu svoji znovu ztratil."

První láska, rozchod a na dlouhých osm let zlomená srdce. Návrat a nečekané setkání, vede Ethana k tomu, aby získal svojí první lásku zpět, neboť ona byla jeho spřízněnou duší. Knížka se mi moc líbila, určitě stojí za přečtení, mohu jen doporučit...

09.08.2024 4 z 5

Nebezpečné sny Nebezpečné sny Amanda Quick (p)

Stiskl jí prsty. "Miluji tě, Maggie. Vím, že je brzy na to, abych se vyslovil. Potřebuješ čas. Ale doufám - sním o tom - že by ses do mě jednou třeba mohla zamilovat."
Oči jí zazářily. "Tak na to je pozdě."
"Pozdě?"
"Už do tebe zamilovaná jsem," sdělila mu. "Začala jsem se do tebe zamilovávat v okamžiku, kdy jsem si tě najala."

Knížky od této autorky jsou oddechové, čtivé, i když předem víte, jak to celé dopadne, nějak to na čtivosti neubírá. V tomto díle se nám představí Maggie, která je zatížená schopností lucidního snění, naproti ní Sam, který je racionální detektiv a na takovéto schopnosti moc nevěří. Jo tak tyhle dva jsem si hned oblíbila. Mihly se zde i postavičky z předchozích dílů, i když to bylo jen tak povrchově. Za mě opět krásné čtení. A jelikož knížky od této autorky prostě miluji, moje hodnocení je jasná volba ;-)))))).

16.07.2024 5 z 5

Soused na zabití Soused na zabití Lusy Adams (p)

Stačí jeden okamžik a z lidí, kteří by mohli býti dobrými přáteli, se stanou nepřátelé. A návrat k tomu, aby se z nich mohli stát přátelé, je sakra velké sousto k překousnutí. Jenže jak Maddie tak i Alek jsou v jádru milující človíčci, takže jak myslíte, že to nakonec dopadlo? Knížku jsem si užila a jak píše v komentáři "bezzink" - jedna vada na kráse byla reakce Mediie, s tím mohu jen souhlasit.

Něžně jsem ji štípnul do zadku. Překvapeně vyjekla a nadskočila, ale nedovolil jsem jí se ode mě vzdálit. "Nenechávej chlapa čekat, Maddie. Je to nezdvořilé."
"Miluju, jak vyslovuješ moje jméno."
Nadzvedl jsem obočí, trpělivě vyčkávaje zbytek.
"A miluju tebe, ty mimino."
"Konečně!"

29.06.2024 4 z 5

Ochránce v pokušení Ochránce v pokušení Jennifer L. Armentrout

"Teď seš moje," zašeptal do zrůžovělé kůže jejích zad. "Celá moje."

A máme tu příběh posledního z bratrů. Jako předchozí díly i tento byl taková krátká ale krásná jednohubečka. Četlo se to úplně samo a najednou tu byl konec. Určitě doporučuji přečíst celou sérii. Pro únik před uspěchaností dnešní doby správná volba. No jen škoda, že těch bratrů nebylo víc ;-)))).

14.06.2024 4 z 5

Hra pro Apollóna Hra pro Apollóna Veronika Synková

"Vrať se ke mně Lukáši," zašeptal. "Prosím, vrať se domů."

"Nemohu žít s tím, žes odešel, protože úplně jednoduše řečeno, nemůžu žít bez tebe." Z té upřímnosti mi spadla brada. Snil jsem o jeho vyznání, ale slova, která řekl, předčila všechna má očekávání.

Mě se knížka moc líbila, byla psaná z obou pohledů. Při jejich prvních setkáních jsem se musela usmívat. Ani jeden z nich neměl dětství jednoduché, proto ze začátku měli strach se jeden druhému otevřít. No, nebylo divu, když to totiž Lukáš udělal...

No, přečtěte sami, uvidíte...

Díky za epilog...

03.06.2024 4 z 5

Srdce v plamenech Srdce v plamenech Casey Jones

"Vykašlal jsem se na Stanford a šel dělat tuhle práci, protože je to můj dluh vůči Madison."

Jak je na tom lidská mysl? Slyšet pravdu, ale je nemožné ji přijmout? Chápu Damona, tu velkou nálož, co si s sebou již od dětství nese, a proč se rozhodl pro toto povolání...

29.05.2024 3 z 5

Tři tajná přání Tři tajná přání Nikki Sloane

"Pokud je tohle to jediné, co spolu můžeme mít, tak to beru. Pokud mě chceš jen na to, abych ti hrál na cello nebo abych se díval na tebe se Silasem a Regan nebo abych se k vám připojil jako čtvrtý, tak ano, udělám to." Zhluboka se nadechl. "Pokud mi nabídneš jen bezvýznamné zbytky, tak je chci." Jeho hlas zněl jistě. Absolutně. "Cokoliv, abych s tebou mohl být, Taro." Nemohla jsem už zadržet slzy. Mrkla jsem a ony mi horce skanuly po tvářích. "Proč?" "Protože tě miluju."

No, tak to bylo tedy žhavé počteníčko.

Vidět tak jejich společné taneční vystoupení, určitě by to byla nádhera...

Celou sérii mohu jen doporučit.

11.05.2024 5 z 5

Ten pravý Ten pravý Roni Loren

"Vím, že si myslíš, že vztahy jsou špatná sázka, ale riskování má dvě stránky. Někdy vsadíš všechny své žetony a .... vyhraješ." "A ty si myslíš, že vyhrajeme?" "Nevím," řekl upřímně. "Ale vím, že nechci odejít, aniž bych to zjistil. Největší riziko není selhání. Je to riziko, že si necháš proklouznout mezi prsty to, co se může ukázat jako láska tvého života, protože ses příliš bál riskovat. Raději volím neúspěch než lítost."

Krásně čtivý příběh Rebeccy a Wese, který se začne pro ně odvíjet jedné noci, kdy je Beca přepadena. Jenže už se potkali dříve, a to když při rozvodu jako právnička jeho ex zničila nejen jeho sny, ale málem i jeho samotného. On ji však ještě nepoznal, ale co se stane, až to zjistí? Každý z nich má svou temnou minulost, dokáží se přes ní přenést a žít? A jak dopadnou ti, kteří jí přepadli? A co se stane s toulavým psem, který byl při přepadení postřelen? No, to se dozvíte, když se pustíte do čtení, mohu jen doporučit.

08.05.2024 5 z 5

Ne že bychom to nečekali Ne že bychom to nečekali Meghan Quinn

Konečně jsem se dočkala příběhu posledního z bratrů Caneových.

Přátelství, které si Lia a Breaker vytvořili, no, tak tady může člověk jen závidět. On chtěl na začátku víc, jenže ona ho požádala o kamarádství, tak své začínající city odložil do pozadí, a stal se pro ni nejlepším kamarádem. To se však změní ve chvíli, kdy jí její současný přítel požádá o ruku a Breaker si uvědomí, že ona je pro něj ta pravá a začíná jednat.

Je to super odpočinkové počteníčko, určitě doporučuji přečíst si celou sérii.

05.05.2024 5 z 5